Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2224
mod_vvisit_counterВчора5983
mod_vvisit_counterНа цьому тижні32191
mod_vvisit_counterНа останньому тижні187571
mod_vvisit_counterУ цей місяць92280
mod_vvisit_counterМинулого місяця829246
mod_vvisit_counterВсі дні18304425

Ваш IP адрес: 54.173.35.129
 , 
Сьогодні: груд. 08, 2018

Авторизація

Проекти РАДІО

( 9 )

Про життя. Висвітлення діяльності Президента України та Кабінету Міністрів України. Про європейську  інтеграцію України, формування позитивного іміджу держави, надходження іноземних інвестицій. Оперативна інформація про злочини, репортажі про затримання зловмисників, із залу суду.  Програми, що торкаються різних аспектів якості життя в країні: довкілля, питної води, радіаційної ситуації, належного функціонування систем життєзабезпечення, транспорту, запобігання техногенним та стихійним катастрофам.

Детальніше...

( 4 )

На теми дня. Діяльність Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та Президента України. Коментарі державних діячів, офіційних осіб про перебіг подій в Україні та світі. Про європейську  інтеграцію України, формування позитивного іміджу держави, надходження іноземних інвестицій, захисту суверенітету та територіальної цілісності країни, протидію іноземній агресії.  Інформаційна безпека регіону.Розвиток громадянського суспільства, діяльності його інститутів, залучення громадян до управління державними справами. Правоохоронна діяльність, дитяча безпритульність, профілактика правопорушень, правове виховання громадян. Боротьба з корупцією,  репортажі з місць ДТП, пожеж, техногенних аварій, правила поведінки в екстремальних ситуаціях. Проблеми довкілля, питної води, радіаційної ситуації, належного функціонування систем життєзабезпечення, транспорту, запобігання техногенним та стихійним катастрофам. Регіональна політика, виконання соціально-економічних програм. Підтримка малого та середнього підприємництва, стратегія подолання бідності. Податковий кодекс України.

Детальніше...