Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS

КОНКУРС

Наглядова рада ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" обрала головою правління Суспільного мовлення Зураба Аласанію. Відповідне рішення було прийняте під час засідання, що відбулося сьогодні.
За Зураба Аласанію у другому турі проголосували 10 членів наглядової ради, за Олега Наливайка – 7 осіб. Голосування було таємним.
У першому турі однакову кількість, 8 голосів, набрали Зураб Аласанія та Олег Наливайко, за Романа Вибрановського було подано один голос.
Загалом, у конкурсі на посаду голови правління ПАТ НСТУ взяли участь 8 осіб: Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зирін, Олександр Зорка, Олександр Коваленко, Олег Наливайко та Марек Серант.

3 лютого відбулась прес-конференція "Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України".
Під час заходу члени Наглядової ради ПАТ НСТУ оприлюднили перелік документів, зокрема, оновлені положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ НСТУ, умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ, інформацію про використання бюджетних коштів та власних надходжень НТКУ та її філій у 2016 році та виконання річного кошторису 2016 року. Ознайомитися з усіма прийнятими документами можна нижче.

Документи з інформацією щодо конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ:
Положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ НСТУ
Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ
Витяг з протоколу №3 засідання Наглядової ради ПАТ НСТУ
Витяг з протоколу №4 засідання Наглядової ради ПАТ НСТУ "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ"
Документи з інформацією про фінансово-економічний стан НТКУ:
Інформація про використання бюджетних коштів та власних надходжень НТКУ та її філій у 2016 році
Виконання річного кошторису 2016 року
Виконання річного кошторису спеціального фонду 2016 року
Зведений передавальний акт необоротних активів, оборотних активів та зобов’язань НТКУ до ПАТ НСТУ
Зведення основних показників ПАТ НСТУ
Нагадаємо, що голова та члени Правління НСТУ обираються на 4 роки. Голова Правління НСТУ не може бути обраним більше ніж на 2 строки поспіль. Обрання голови та членів Правління НСТУ відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів Наглядової ради НСТУ з-поміж претендентів, допущених до участі у конкурсному відборі. Згідно з положенням, при обранні голови та членів Правління НСТУ Наглядовою радою НСТУ враховується відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, що висуваються до генеральних директорів телерадіокомпанії, наявність високих моральних якостей та суспільного авторитету претендента.