Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 1 )

РНБО закликає матеріально підтримати українську армію. Для цього створено спеціальний номер. З рахунку абонента, що зателефонував на 565, автоматично знімається 5 гривень. Гроші підуть на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних сил. Для тих, хто хоче пожертвувати більшу суму, діють рахунки в державній казначейській службі України.

Детальніше...

( 4 )

Шанс на життя вартістю 49 тисяч євро. Черкаський паралімпієць Дмитро Кoхась потребує негайної операції. У 18ти річного черкащанина діагностували рецидив пухлини головного мозку. Операцію за кордоном необхідно провести найближчим часом, проте у батьків грошей на порятунок єдиної дитини немає.

Детальніше...

( 1 )

Міністерство оборони просить українців морально та фінансово підтримати заблокованих у Криму військовослужбовців. Управління преси та інформації цього відомства передало ЗМІ відповідне звернення. Громаду закликають писати солдатам слова підтримки на електронну адресу або залишати для них повідомлення в соцмережах.

Детальніше...

( 4 )

Дворічному Данилкові Кулику діагностували нейробластому. Нині він проходить курс хіміотерапії, а попереду – операція з пересадки кісткового мозку. Кошти на його лікування збирали у черкаському дитсадку №34, який він відвідував. Там провели аукціон. Лоти для нього підготували вихованці, випускники закладу та їхні батьки.

Детальніше...

( 1 )

Олю Галyшко, яка постраждала під час штурму облдержадміністрації, переводять на реабілітацію до Черкаської обласної лікарні. Нейрохірурги 3-ї міськлікарні швидкої допомоги двічі оперували хвору. Дівчина одужує, -- кажуть вони. Попереду в Олі кілька місяців відновлення та ще одна операція.

Детальніше...

( 1 )

Шестирічна Аміна Єлізарова – пацієнтка Центру дитячої онкології та гематології. У неї виявили нейробластому. Дівчинка пройшла кілька курсів хіміотерапії та чимало інших складних процедур на шляху до одужання. Проте хвороба не відступає.
Тяжка недуга відкрила в Аміни хист до малювання. Її роботи гідно оцінили на кількох конкурсах. Найліпше дівчинці вдають коні.
Незважаючи на свій вік, дівчинка перенесла стільки процедур, що це не кожному дорослому під силу. Проте не втратила оптимізму. Сподіваються на краще і рідні Аміни.
Проте хвороба не відступила. Дівчинці видалили пухлину. Попереду – ще хіміотерапія та трансплантація.

Детальніше...

( 2 )

 У Черкасах розпочали збір коштів для дітей з онконедугами та ДЦП. Так організатори благодійної акції – волонтерський рух «Жити завтра», черкаський осередок «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» та благодійний Фонд "Дитячий світ" намагаються допомогти хворим отримати ще один шанс на повноцінне життя.
Ідея об’єднання зусиль благодійних і волонтерських організацій для вирішення проблем тяжкохворих дітей належить Валентині Жуковській. Вона вже багато років очолює благодійний Фонд "Дитячий світ".
Акція триватиме до кінця року. Скриньки для збору коштів на лікування дітей розміщені в торгівельних центрах «Гранд» та «Дніпро-плаза».

Детальніше...

( 1 )

Співробітники Черкаського міського центру для дітей, сім’ї та молоді звертаються до небайдужих з проханням надати посильну допомогу героєві сюжету. Батько-одинак Руслан Тарадай нині у скруті. Родина буде рада не лише фінансовій підтримці, а й речам та продуктам.
Черкаський міський центр для дітей, сім’ї та молоді
Неля Гуля – фахівець із соціальної роботи Міського центру для дітей, сім’ї та молоді
Роб. 32-08-01   
Моб.тел    (063)1871719

Детальніше...

( 1 )

Ігри з вогнем закінчились трагічно для трирічного хлопчика із Чорнобаївщини. Більше 20% його тіла уражені глибокими опіками. Нині маленький Богдан переніс вже третю операцію, але це лише початок тривалого лікування.
До лікарні дитина потрапила у тяжкому стані із глибокими опіками 3 та 4 ступеня. Найбільше постраждала нижня частина тіла. Сьогодні Богдан переніс вже третю операцію, рани закривають його власною шкірою із животика.

Детальніше...

( 1 )

Минулого тижня в одній із соціальних мереж виникла група на підтримку відомої на Черкащині куратора проектів, спрямованих на полегшення життя інвалідів, і керівника благодійного фонду Анни Харченко. Вже тринадцять років дівчина знаходиться в інвалідному візку. Той транспортний засіб, яким користується нині, вірою-правдою служить Ані шість років. Дівчина мріє придбати візок, в якому почувалася б комфортно і могла легко рухатися.

Детальніше...

( 1 )

Без даху над головою залишилась родина із села Червона Слобода на Черкащині. Вже місяць бабуся із дідусем та мати із трьома дітьми мешкають у наметі. Через коротке замкнення їхня хата згоріла, на відбудову грошей немає. А місцеві владці допомогти із тимчасовим житлом не обіцяють.
 Кухня просто неба, спальня у наметі, вітальня у дворі. Для погорільців із Червоної Слободи такий побут вже став звичним. Якщо старші члени родини такі умови ще терплять, то для найменших – це справжня мука. Мати трьох дітей Галина Фоміна боїться, що ця історія може скінчитись ще гірше.
Речі та предмети вжитку людям приносять селяни. Та щоб вирішити найголовнішу проблему – відбудову хати – необхідно близько 150 тисяч гривень. Сільська рада із місцевого бюджету виділила лише 30 тисяч.
Нині погорільці сподіваються лише на небайдужість людей. Адже самостійно віднайти необхідні для відбудови кошти вони не зможуть.

Детальніше...