Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS

Дворічна Майя потребує допомоги небайдужих. Лікарі поставили дівчинці страшний діагноз: гострий лімфобластний лейкоз. На лікування потрібні великі гроші, але у Майі є ще четверо братиків та сестричок. Тому без підтримки чуйних до чужого горя людей мамі із бідою не впоратися.

Детальніше...

( 5 )
 
Боротьба за життя.  Допомоги небайдужих потребує  4-річна Улянка зі Звенигородщини. Дівчинка росла абсолютно здоровою. Навіть ніколи не хворіла на застуду. Проте, цієї весни її безтурботне дитинство перервала страшна хвороба. В Улянки виявили рак крові. Нині її чекає вартісне лікування. Втім, коштів, щоб урятувати життя доньки, у родини немає. 

Залишилися просто неба. Минулої п’ятниці у ветерана черкаської журналістики Петра Жука згоріла хата. Вогнем знищено покрівлю та всю верхню частину будівлі, де зберігалися книги і журналістський архів. І це найбільша втрата – зітліли у полум’ї багато унікальних видань, щоденники, листування, підшивки газет. Перший поверх також постраждав – від води внаслідок гасіння пожежі. Родина втратила практично все майно. Колеги журналіста-легенди ініціювали збір допомоги погорільцям, адже самотужки малозабезпеченій сім’ї з бідою не впоратися.

Детальніше...

Заслужена артистка України Любов Скобель тривалий час має важку і виснажливу хворобу. І знову через ускладнення потребує повторного оперативного лікування. Для операції та успішного післяопераційної реабілітації необхідні кошти. Колеги з черкаського драмтеатру прохають відгукнутись небайдужих, і допомогти нашій улюбленій актрисі Любові Скобель подолати хворобу.
Кошти можна перерахувавши на картковий рахунок ПриватБанку 5168 7420 1052 0223

Всього один зі ста тисяч. П’ятирічному Тімі Яременку випав цей жереб – має рідкісну вроджену хворобу Ольє. Кістки у хлопчика з патологією. Ростуть повільно і з різною динамікою, а ще дуже крихкі, тож, вразливі до переломів. Наразі його ліва ніжка коротша за іншу на цілих п’ять сантиметрів. Без операції перспективи у хлопчика примарні – він може стати інвалідом, прикутим до візка. В Україні цю недугу лікують, утім не дають жодних гарантій. Тато й мама Тимофія не втрачають надії на зцілення сина. Вони знайшли клініку в Австрії, яка спеціалізується саме на таких патологіях. На першу операцію там необхідно 20 тисяч євро.   

Детальніше...

У гравця Черкаського Дніпра біда!
Дмитро Удовиченко – знайомий багатьох черкащан, колишній футболіст клубу терміново потребує допомоги.
Дмитрові лише 26 років, а унього – гостра печінкова недостатність, цироз печінки та ще декілька супутніх захворювань. Зараз Діма перебуває на лікуванні в Інституті гастроентерології НАМН України в Дніпропетровську.

Детальніше...

Допомогти у боротьбі із браконьєрами закликає рибалок Черкащини громадська організація «Автомайдан-Черкаси». Спільно із представниками водного патруля, рибінспекції та екологічної інспекції ГО проводить рейди річками з метою знищення стаціонарних браконьєрських засобів лову риби. Цими вихідними фахівці інспектували річку Рось у районі сіл Лука та Межиріч. Там упродовж 1,5 км берегової лінії вони виявили монументальні споруди, обладнані професійним такелажем стаціонарні браконьєрські «павуки», розміром від 3 х 3 до 6 х 6 метрів. Кожен такий «павук», під час весняного або осіннього ходу риби, може виловити від 500 до 1000 кг риби у день!  
Учасники рейду демонтували 6 «павуків» та інші технічні пристрої, знищили кілометри тросів та дроту. Та на подальшу боротьбу їм потрібні допомога як самих рибалок, так і гроші для придбання пального і знаряддя для демонтажу браконьєрських конструкцій.
Розрахунковий рахунок ГО «Автомайдан-Черкаси»: АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ», код ЄДРПОУ 20034231, МФО 3000358, р/р №26003028100668

Відкрита черепно-мозкова травма і роздроблена кістка стегна. ДТП у Каневі ледь не забрала життя третьокурсниці ЧНУ ім.Б.Хмельницького. Дівчина вже перенесла три операції. Кошти на реабілітацію взялися збирати подруги постраждалої. А в університеті на підтримку Інни Кутової влаштували благодійний КВК.

Детальніше...

20-ти річний черкащанин Михайло Бабін уже майже рік прикутий до ліжка. Кожний його день починається і закінчується в стінах власної кімнати. Без допомоги батьків хлопець не може ні поїсти, ні увімкнути телевізор. Його активне життя закінчилося після важкої хребетно-спинномозкової травми. Хлопець 4 місяці провів у лікарнях. Коли повернувся додому – здавалось, найважче позаду, але медикаментозне лікування на ноги не поставило. Щоб знову ходити необхідна дороговартісна реабілітація, на яку у батьків юнака коштів немає.

Детальніше...

Допомоги небайдужих потребує черкащанка, мати двох дітей. У жінки діагностували рак. Декілька років тому Наталії Урбан вже вдалося побороти тяжку недугу, проте нині їй знову погіршало. Сім’я хворої сподівається на допомогу небайдужих містян.

Детальніше...

У пошуках легких грошей. У Черкасах комп’ютерний майстер викрадав техніку клієнтів. Чоловік брав її на ремонт і обіцяв за кілька днів повернути у робочому стані. Проте, час ішов, а звісток про виконану роботу людям не надходило. Черкащани почали шукати свої речі та телефонувати горе-майстру. Перші кілька тижнів чоловік посилався на хворобу та відсутність запчастин. Але терпінню власників техніки прийшов край. Вони звернулися до поліції. Виявилось, комп’ютерів їм не повернуть, майстер здав їх у ломбард. 

Детальніше...