Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS

Без даху над головою залишилась родина із села Червона Слобода на Черкащині. Вже місяць бабуся із дідусем та мати із трьома дітьми мешкають у наметі. Через коротке замкнення їхня хата згоріла, на відбудову грошей немає. А місцеві владці допомогти із тимчасовим житлом не обіцяють.
 Кухня просто неба, спальня у наметі, вітальня у дворі. Для погорільців із Червоної Слободи такий побут вже став звичним. Якщо старші члени родини такі умови ще терплять, то для найменших – це справжня мука. Мати трьох дітей Галина Фоміна боїться, що ця історія може скінчитись ще гірше.
Речі та предмети вжитку людям приносять селяни. Та щоб вирішити найголовнішу проблему – відбудову хати – необхідно близько 150 тисяч гривень. Сільська рада із місцевого бюджету виділила лише 30 тисяч.
Нині погорільці сподіваються лише на небайдужість людей. Адже самостійно віднайти необхідні для відбудови кошти вони не зможуть.

Детальніше...

( 1 )

Гурти «Спів Братів», «Серця Куби», «Фейл Сістем», студія танцю Максима Оробця. Це неповний список артистів, які відгукнулись на чуже горе. Безкоштовно вони дали концерт в обласному центрі, аби допомогти черкащанину Юрію Залoзному побороти страшну хворобу.

Детальніше...

( 1 )

Дворічному хлопчику із Золотоніщини потрібна допомога. Малеча обпеклася окропом. У нього вражено 15% шкіри. Нині маленький Назар у реанімації. Завтра на нього чекає операція. Грошей на лікування хлопчика у родини не має. Про фінансову допомогу благають у небайдужих.

Детальніше...

Цю чудову дівчинку звати Катруся. Їй 10 років. Вона дуже потребує вашої допомоги. У дівчинки страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Катруся єдина дитина у мами з татом, щодня на лікування потрібні чималі кошти. Батьки звертаються до всіх небайдужих до чужого горя з проханням надати будь-яку матеріальну допомогу.
Телефон мами дівчинки – 050-24-50-551

Родина чотирирічного Андрійка Мозгового з села Березняки Смілянського району благає про допомогу. Хлопчик від народження хворіє на ДЦП. Він вже переніс кілька складних операцій. І нині потребує курсу реабілітації. Але на неї у сільської родини грошей немає.

Детальніше...

( 1 )

Черкащанка Олена Івченко потребує термінової допомоги. У дівчини нейрофіброматоз головного мозку. Це доброякісні пухлини, які швидко ростуть і пригнічують функції окремих ділянок мозку. Одна з них вже позбавила дівчину зору. Життя Олени залежить від операції, яку їй пообіцяли зробити у київській лікарні Феофанії. Її вартість – 30 тис грн.

Детальніше...

Йому 35. Він молодий і повний сил. Але особистого життя немає. Виною тому – хвороба, що знесилила Анатолія Любченка, як чоловіка. Українська медицина допомогти не в змозі. А от ізраїльські медики готові взятися за лікування. Та на це потрібні чималі гроші, яких у чоловіка немає. По фінансову допомогу Анатолій звертається до всіх небайдужих. Вірить: людська доброта допоможе йому знайти родинне щастя.

Детальніше...