Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 2 )

Гурти «Спів Братів», «Серця Куби», «Фейл Сістем», студія танцю Максима Оробця. Це неповний список артистів, які відгукнулись на чуже горе. Безкоштовно вони дали концерт в обласному центрі, аби допомогти черкащанину Юрію Залoзному побороти страшну хворобу.

Детальніше...

( 2 )

Дворічному хлопчику із Золотоніщини потрібна допомога. Малеча обпеклася окропом. У нього вражено 15% шкіри. Нині маленький Назар у реанімації. Завтра на нього чекає операція. Грошей на лікування хлопчика у родини не має. Про фінансову допомогу благають у небайдужих.

Детальніше...

( 1 )

Цю чудову дівчинку звати Катруся. Їй 10 років. Вона дуже потребує вашої допомоги. У дівчинки страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Катруся єдина дитина у мами з татом, щодня на лікування потрібні чималі кошти. Батьки звертаються до всіх небайдужих до чужого горя з проханням надати будь-яку матеріальну допомогу.
Телефон мами дівчинки – 050-24-50-551

( 1 )

Родина чотирирічного Андрійка Мозгового з села Березняки Смілянського району благає про допомогу. Хлопчик від народження хворіє на ДЦП. Він вже переніс кілька складних операцій. І нині потребує курсу реабілітації. Але на неї у сільської родини грошей немає.

Детальніше...

( 2 )

Черкащанка Олена Івченко потребує термінової допомоги. У дівчини нейрофіброматоз головного мозку. Це доброякісні пухлини, які швидко ростуть і пригнічують функції окремих ділянок мозку. Одна з них вже позбавила дівчину зору. Життя Олени залежить від операції, яку їй пообіцяли зробити у київській лікарні Феофанії. Її вартість – 30 тис грн.

Детальніше...

( 1 )

Йому 35. Він молодий і повний сил. Але особистого життя немає. Виною тому – хвороба, що знесилила Анатолія Любченка, як чоловіка. Українська медицина допомогти не в змозі. А от ізраїльські медики готові взятися за лікування. Та на це потрібні чималі гроші, яких у чоловіка немає. По фінансову допомогу Анатолій звертається до всіх небайдужих. Вірить: людська доброта допоможе йому знайти родинне щастя.

Детальніше...