Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7355
mod_vvisit_counterВчора8861
mod_vvisit_counterНа цьому тижні34674
mod_vvisit_counterНа останньому тижні64416
mod_vvisit_counterУ цей місяць191031
mod_vvisit_counterМинулого місяця354549
mod_vvisit_counterВсі дні12236514

Ваш IP адрес: 54.162.211.170
 , 
Сьогодні: черв. 22, 2017

Авторизація

Співробітники

Тамаз Горозія - оператор телебачення.

Олександр Волков - провідний інженер Черкаської ОДТРК.

Володимир Савчук - режисер телебачення.

Валентина Федько - редактор відділу формування та випуску програм.

Максим Драбінога - оператор телебачення.

Ольга Шемет - художник-декоратор. На телебаченні - з 1994 року. Освіта вища архітектурна - Харківська академія комунального будівництва.

Володимир Радько - режисер телебачення, ведучий програми "Ранок Черкащини".

Вікторія  Лучка -художник-гример. Освіта: Київський національний університет культури та мистецтв. Спеціальність: менеджмент з туризму. Школа перукарського мистецтва та нігтьової естетики – «Селена». Спеціальність: Візаж. Східноєвропейський університет економіки та менеджменту. Спеціальність: перукар-стиліст, майстер з манік’юру.
«Робота на телеканалі, звичайно, накладає певну відповідальність. Я повинна стежити за бездоганністю зачісок, макіяжу та стилю ведучих. Адже це те, що глядачі бачать в першу чергу. Не випадково кажуть «Встречают по одежке…». Мій девіз: «Терпінням можна досягнути висот!»

( 2 )

Козуб Григорій Вікторович - оператор

altРежисер телебачення. Народився 16.11.1957р. у м.Черкаси. Закінчив Київське вище загально-технічне училище, Міжнародний інститут бізнесу і права, Укртелерадіопресінститут, Канівське училище культури та мистецтв. Працював помічником режисера на каналі СТС(Москва), заступником директора ТРК «УТС-центр», заступником директора ТРК «Вікка».
 

alt Народився 13 лютого 1954 р. в м.Старокостянтинів на Хмельниччині. Професію монтажника радіоапаратури здобув у ПТУ. У 1976 році закінчив Московське вище командне училище  дорожніх та інженерних військ за спеціальністю радіозв’язок та радіомовлення. У 1987 р. у Москві закінчив Військову академію хімічного захисту. В ОДТРК працює з 2001 року інженером 1 категорії радіомовного устаткування пересувної телевізійної студії. Одружений, виховує доньку. Захоплення – технічна та правова література. Життєве кредо – «Матеріально-технічну базу потрібно вивчати постійно». З січня 2006 р. – відповідальний секретар комітету з конкурсних торгів ТРК.  Ліквідатор аварії на ЧАЕС.