Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні778
mod_vvisit_counterВчора8770
mod_vvisit_counterНа цьому тижні26709
mod_vvisit_counterНа останньому тижні66293
mod_vvisit_counterУ цей місяць249359
mod_vvisit_counterМинулого місяця354549
mod_vvisit_counterВсі дні12294842

Ваш IP адрес: 54.158.253.14
 , 
Сьогодні: черв. 29, 2017

Авторизація

Співробітники

( 11 )

Герасименко Оксана Сергіївна – режисер телебачення. Народилась 30 грудня 1989. Закінчила Національний авіаційний університет інститут міжнародних відносин, кафедра журналістики у 2011 році

Старший редактор телебачення. В ОДТРК працюю з липня 2001 року. Освіта вища: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Спеціальність: філолог. Автор і ведуча програми «Відкритий урок».

Старший редактор відділу телебачення Черкаської ОДТРК. Черкащанка, маю філологічну (факультет української філології Черкаського педінституту) та журналістську (магістратура інститутут журналістики КНУ ім. Т.Шевченка) освіти. Член Національної спілки журналістів України.

В телерадіокомпанії працюю з 1995 року. Спершу – в редакції обласного дротового радіо, потім – художньо-публіцистичних програм телебачення. Заміжня, має доньку.

Станіслав ШеметНародився 24 червня 1980 року в місті Балаклея Харківської області. Освіта вища. За фахом історик. На ЧОДТРК почав працювати з 2001-го року на посаді ведучого програм. Одружений. Має доньку.

( 17 )

Васильєва Анна - редактор телебачення

altНародилася в смт Катеринопіль, Черкаської області. Закінчила Черкаську загальноосвітню школу-гімназію № 27 та вступила до Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького, на факультет української філології. По закінченні здобула кваліфікацію магістра української філології. Одружена, має двох доньок – Марусю та Варвару. З вересня 2008 року працює редактором відділу інформаційно-аналітичних програм на телерадіокомпанії “Рось”.
 

Народилася в с.Сагунівка на Черкащині. Навчалася в Київському державному університеті ім.Т.Шевченка. Працювала вчителькою Арсенівської школи в Хабаровському краї, журналісткою в газеті "Восход" в м. Абінськ, Краснодарського краю. Понад 10 років працює на телебаченні.

Народилася в Черкасах. Закінчила черкаську школу-ліцей №17 та вступила до Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, на факультет української філології та журналістики. Здобула кваліфікацію магістра української філології. Заміжня, виховує доньку.

Ведуча та кореспондент Черкаської служби новин. Народилась  в Черкасах. Має вищу освіту. Безмежно закохана у життя і свою професію.

Редактор відділу інформативно-аналітичних програм ТБ. Народилась і виросла в м. Золотоноша. 
Першу післяшкільну освіту здобула в Канівському училищі культури і мистецтв за спеціальністю Режисер театру масових заходів, актор, ведуча, диктор. Вища освіта – Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. На факультеті української філології та журналістики отримала знання та вміння журналістської діяльності.
Працювати на ЧОДТРК «Рось» почала будучи студенткою 2-го курсу університету. Нині – кореспондент Черкаської служби новин.
Крім журналістської діяльності, займається літературною. В її поезії, крім традиційної лірики, звучать соціально значущі теми. Заміжня.  
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Народилася в с.Журжинці, Лисянського району, Черкаської області. У 2007 році вступила до Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького на факультет української філології та журналістики (нині Інститут української філології та соціальних комунікацій), навчаюся на третьому курсі. З листопада 2008 року працює редактором відділу інформаційно-аналітичних програм ЧОДТРК «Рось».

( 26 )

  Народилася 18 січня 1982 року в Рівненській області. В ОДТРК працює з березня 2008 року. Освіта вища: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Спеціальність: філолог-журналіст. Кореспондент ЧСН. Заміжня, має сина та доньку.

Режисер телебачення.

Гена БроварськийНародився 16 серпня 1980р. в с. Матусів, Шполянського р-ну, Черкаської обл. В 2002 році закінчив Черкаський державний технологічний університет. З лютого 2004 року працюю на ОДТРК «Рось» старшим інженером апаратної телевізійного мовлення.

Одружений, виховує доньку Іру і сина Владислава. Захоплюється футболом та іншими ігровими видами спорту.

Олег Кураш - оператор телебачення. У 1985 році закінчив Канівське культосвітнє училище. У 1993 році - Гуманітарний університет профспілок у Санкт-Петербурзі.

altОлександр Костирко - оператор телебачення. Світ в обєктиві його фото та відеокамери - прекрасний. Народився у м.Сосниця на Чернігівщині. Фотографією захопився ще у школі. З 1976 році працював у Черкаському обласному кіноклубі, де надавав практичну допомогу аматорським кіностудіям області. У його доробку чимало аматорських кінофільмів, з якими брав участь у міжнародних та республіканських кінофестивалях. На телестудії "Рось" з початку її заснування.