Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1451
mod_vvisit_counterВчора10539
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1451
mod_vvisit_counterНа останньому тижні78248
mod_vvisit_counterУ цей місяць209511
mod_vvisit_counterМинулого місяця344860
mod_vvisit_counterВсі дні14646768

Ваш IP адрес: 50.19.34.255
 , 
Сьогодні: лют. 19, 2018

Авторизація

Співробітники

( 15 )

Режисер телебачення. Народилась 30 грудня 1989. Закінчила Національний авіаційний університет інститут міжнародних відносин, кафедра журналістики у 2011 році

Завідувачка редакції культурно-мистецьких, музичних та дитячих програм. Освіта вища: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Спеціальність: філолог.

Завідувачка редакції науково-просвітницьких програм. Має філологічну (факультет української філології Черкаського педінституту) та журналістську (магістратура інститутут журналістики КНУ ім. Т.Шевченка) освіти. Член Національної спілки журналістів України.

Станіслав ШеметСтарший редактор відділу новин. Народився 24 червня 1980 року в місті Балаклея Харківської області. Освіта вища. За фахом історик. На ЧОДТРК почав працювати з 2001-го року на посаді ведучого програм.

altСтарший редактор редакції науково-просвітницьких програм. Народилася в смт Катеринопіль, Черкаської області. Закінчила Черкаську загальноосвітню школу-гімназію № 27 та вступила до Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького, на факультет української філології. По закінченні здобула кваліфікацію магістра української філології.

Старший редактор редакції культурно-мистецьких, музичних та дитячих програм. Народилася в с.Сагунівка на Черкащині. Навчалася в Київському державному університеті ім.Т.Шевченка. Працювала вчителькою Арсенівської школи в Хабаровському краї, журналісткою в газеті "Восход" в м. Абінськ, Краснодарського краю.

Редактор редакції іноформаційно-аналітичних програм. Народилася в Черкасах. Закінчила черкаську школу-ліцей №17 та вступила до Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, на факультет української філології та журналістики. Здобула кваліфікацію магістра української філології.

Старший редактор відділу новин. Народилася в с.Журжинці, Лисянського району, Черкаської області. У 2007 році вступила до Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького на факультет української філології та журналістики (нині Інститут української філології та соціальних комунікацій), навчаюся на третьому курсі. .

Режисер телебачення.

Гена БроварськийІнженер 1 категорії. Народився 16 серпня 1980р. в с. Матусів, Шполянського р-ну, Черкаської обл. В 2002 році закінчив Черкаський державний технологічний університет.

Телеоператор. У 1985 році закінчив Канівське культосвітнє училище. У 1993 році - Гуманітарний університет профспілок у Санкт-Петербурзі.

altТелеоператор. Народився у м.Сосниця на Чернігівщині. Фотографією захопився ще у школі. З 1976 році працював у Черкаському обласному кіноклубі, де надавав практичну допомогу аматорським кіностудіям області. У його доробку чимало аматорських кінофільмів, з якими брав участь у міжнародних та республіканських кінофестивалях.

Тамаз Горозія - оператор телебачення.

Ппровідний інженер

Володимир Савчук - режисер телебачення.

Завідувач  відділу формування та випуску програм.