Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні791
mod_vvisit_counterВчора8770
mod_vvisit_counterНа цьому тижні26722
mod_vvisit_counterНа останньому тижні66293
mod_vvisit_counterУ цей місяць249372
mod_vvisit_counterМинулого місяця354549
mod_vvisit_counterВсі дні12294855

Ваш IP адрес: 54.158.253.14
 , 
Сьогодні: черв. 29, 2017

Авторизація

Співробітники РАДІО

( 21 )

Філенко Ірина Олексіївна -- старший редактор радіо. Працює на радіо «Рось» з 2010 року. 2011 року закінчила Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, інститут української філології та соціальних комунікацій.

( 10 )

Кецман Альона Василівна – редактор радіо "Рось". 2013 року закінчила Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, факультет Української філології та журналістики.

З 2007 року живу і працюю в м.Черкаси, у Черкаській ОДТРК на посаді звукорежисера. Маю педагогічну і музичну освіту. Від роботи отримую величезне задоволення – адже в тому, як звучить черкаське радіо, є і мій внесок. Невиправна оптимістка. Понад усе ціную в людях доброту і порядність. Саме такі риси намагаєсь привити своєму 15-річному синові.

 

Cтарший редактор обласного радіо, заслужений працівник культури України, освіта вища, філологічна. Вимогливий мовознавець, професіонал, самовіддано закохана у рідне українське слово.

Уже кілька десятиліть щодня о 6.45 програми обласного радіо починаються її голосом.

 

 

 

 

Моя професія і моя діяльність - це унікальна можливість пізнавати світ, відкривати все нові його грані, споглядати людські долі, аналізувати й осмислювати реальність. Це надана небесними силами і моїм особистим бажанням можливіст діяти, творити буття, допомагати слухачам не розгубитись у вирі щоденних подій. Я ділюся з аудиторією інформацією, яку отримую щоденно з різних джерел, і залишаю за рецепієнтами право самим робити висновки. Для мене праця на обласному радіо "Рось" - це самоосвіта, самореалізація, самовідданість, співтворчість (матеріал створюється на основі мого досвіду і невидимої, інтуїтивної підказки слухача, який хоче щось конкретне почути).

Радіо "Рось" - це моє життя!

Творчості я симпатизую ще з юних літ. І своїм баченням подій, що відбувались навколо, було приємно поділитись із читачами місцевих та республіканських видань. Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка у моєму житті - то яскраві спогади про мудрих професорів, обдарованих письменників та митців. Робота в газеті, а згодом і на радіо - теж безліч цікавих епізодів, які залишились у репортажах і програмах. Хоч часто репортерські будні непрості, адже кожну новину потрібно подати оперативно, виважено, а інколи й філософські, бо ситуація далеко нестандартна.

Про те, що існує радіо "Рось", я дізналась у шкільні роки, коли чула, замість будильника, його позивні. Закінчивши школу, вирішила обрати професійний шлях моєї сестрички: мені захотілося стати журналісткою... Майже чотири роки тому потрапила на телерадіокомпанію. Радіо для мене стало другою домівкою, а колектив - сім'єю! На роботі проходять мої будні і свята. Працюючи на радіо, зустріла багато друзів, близьких по духу людей, у яких, як і у мене, спілкування - це друге дихання, а робота - це життя!. У майбутньому докладу чимало зусиль, щоб рідне радіо осучаснилося, збагатилося новими проектами, досягло вершин Національного! Щоб кожен слухач говорив: "Радіо-Рось?" - "Так - це клас!". 

 

Після багаторічної роботи на обласному радіо виробив концепцію для радіожурналістики: "Мовчання на радіо - це золото, а слово - це срібло". Закінчив факультет журналістики Московського державного університету ім. М. Ломоносова.

Диктор і ведуча програм. В облтелерадіокомпанії вона з 1995 року. Має театральну освіту - спеціальність: режисура, акторська майстерність. Це надзвичайно допомагає в роботі. Авторські програми Ольги Володимирівни "Дивосвіт", "скарбниця мудрості народної", "Здрастуй, казко", "Животворна криниця", "Віконце у світ природи" - то здебільшого оригінальні міні-вистави. А на запитання, чим є для неї радіо, Ольга Володимирівна відповідає: "Унікальністю".

Специфікою радіо є не тільки актуальна інформація, а й якісне її звучання. Щоб техніка не підводила кореспондентів, дбає старший інженер Вадим Радіонов, допомагає редакторам освоїти нову техніку. Мабуть, не випадково і прізвище у Вадима співзвучне з радіо: 15 років він ретельно стежить за тим, щоб справно діяв складний механізм студійного комплексу.