Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні679
mod_vvisit_counterВчора3699
mod_vvisit_counterНа цьому тижні4378
mod_vvisit_counterНа останньому тижні28632
mod_vvisit_counterУ цей місяць88561
mod_vvisit_counterМинулого місяця237958
mod_vvisit_counterВсі дні18538664

Ваш IP адрес: 54.146.206.127
 , 
Сьогодні: січ. 22, 2019

Авторизація

( 1 )

25 жовтня керівництво НСТУ оголосило про присвоєння Черкаській філії своєрідного знаку якості Суспільного — логотипу UA:. Відтепер ТРК "Рось" стала UA: ЧЕРКАСИ.

"Уже певний час ефіри нашої Черкаської філії отримують високі оцінки. Але для отримання UA: зусилля команд усіх напрямів мали синхронізуватися. Вітаю колег! Високу якість роботи Черкаської філії відзначили керівники усіх творчих напрямів. Це велика заслуга всього колективу, який системно працює над відповідністю ефірів черкаського суспільного мовника стандартам", — сказав Микола Чернотицький, член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури.

Рішення про присвоєння нової назви Черкаській філії ґрунтується на результатах моніторингу ефірів усіх регіональних мовників. Керівники творчих напрямів стежать за відповідністю журналістським стандартам, цінностям Суспільного та за технічною якістю ефірів. У поточному періоді Черкаська філія показала найкращі результати і була відзначена як така, що відповідає стандартам якості Суспільного.

До Черкас нові назви за відповідність журналістським стандартам уже отримали Сумська філія, UA: ДОНБАС, Рівненська, Івано-Франківська, Львівська, Чернігівська, Житомирська, Харківська, Вінницька, Волинська, Одеська та Чернівецька філії.