Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 1 )

За результатами відкритого конкурсу продюсеркою Черкаської філії Суспільного мовлення обрано Олену Баніну. Вона керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки телеканалу і радіо “Рось”.

Пані Олена має 16-річний досвід роботи на телебаченні журналістом, редактором та керівником проектів. З 2006 року працювала у Черкаській ОДТРК автором і ведучою суспільно-політичних, публіцистичних, культурологічних, пізнавальних програм (“Влада і громада”, “Лінії життя”, "Жіночий клуб", “Студія +”, "У фокусі подій", "Акценти"), займалась організацією прямих ефірів та телемостів, була головним редактором ТБ.
У додатковому конкурсному відборі у Черкаській філії взяли участь 6 кандидатів на позицію продюсера філій. Загалом у конкурсі взяли участь 111 кандидатів. Було обрано 6 продюсерів із 57 кандидатів та 8 менеджерів із 54 охочих.
Нагадаємо, що вперше в історії НСТУ керівників регіональних філій не призначали, а обирали на відкритому конкурсі. Також вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання.
За результатами конкурсу у грудні менеджером Черкаської філії Суспільного обрали Євгена Старинця. У тих регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначено тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій у січні 2018 року було проведено повторний конкурс.
16 та 17 лютого відбулися координаційні робочі зустрічі в Києві з менеджерами і продюсерами з усіх регіонів. Протягом двох днів насичених тренінгів та робочих нарад по напрямках: творчому, технічному, кадровому, юридичному, фінансовому, комунікаційному, керівники підрозділів центральної дирекції зустрілися з менеджерами та продюсерами, щоб спільно опрацювати план роботи на найближчий період.
Дізнатись більше про процес відбору можна на офіційному сайті.