Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 1 )

Їй лише одинадцять, а вона вже третій рік бореться з тяжкою хворобою. Альона Притула з Катеринопільщини раз майже здолала рак крові. Навіть повернулася додому та почала жити нормальним життям. Втім, на початку листопада хвороба повернулася.

Вона ні хвилини не сидить без діла. За тиждень в онковідділенні Альона осилила з десяток плетених браслетів. У цю палату дівчинка потрапляє втретє.
Реанімація, ізоляційний бокс та десятки болючих процедур. Альона мужньо витримує все. І дівчинці, після дворічного лікування, таки вдається перебороти недуг.
Та планове обстеження на початку листопада знову повернуло Альону в цю палату. У дівчинки стався рецидив. Рак повернувся з новою силою.
Нині лікарі намагаються стабілізувати стан дівчинки або розпочати протирецидивну хімію. Альона потребує переливання крові. У неї «1-». Втім, донорів вкрай бракує, каже мама. А однієї жаги жити замало.
Попереду в Альони щонайменше рік лікування. Відділення забезпечує дівчинку частиною необхідних ліків. Втім, осилити підтримуючу терапію самотужки родина не може. Тож вся надія на оджуання дівчинки в руках небайдужих.  
Реквізити:«ПриватБанк»: 4149 4978 5475 3003
Одержувач: Притула Тетяна Василівна
Телефон мами: 098 105 63 79

Відкрити/Закрити