Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні468
mod_vvisit_counterВчора4053
mod_vvisit_counterНа цьому тижні8220
mod_vvisit_counterНа останньому тижні28632
mod_vvisit_counterУ цей місяць92403
mod_vvisit_counterМинулого місяця237958
mod_vvisit_counterВсі дні18542506

Ваш IP адрес: 34.203.245.76
 , 
Сьогодні: січ. 23, 2019

Авторизація

 «Знімай рожеві окуляри». Під таким гаслом обласний художній музей разом із громадською організацією «Три крапки» презентували соціально-мистецький проект. Учасники заходу обговорили проблеми надання паліативної та хоспісної допомоги у європейських країнах, в Україні та на Черкащині зокрема.

Попри новітні технології, людство досі не в силах подолати низку невиліковних хвороб. Саме тому з 2017 року в Україні та у світі розгорнуто широку інформаційну кампанію «Знімай рожеві окуляри», яка стосується паліативної допомоги. Директор художнього музею Ольга Гладун говорить, що хоспісна та паліативна допомога покликані полегшити біль та надати підтримку, яка дає можливість вести максимально гідне життя.
До проекту долучилися освітні заклади області. З метою активізації візуально-інформаційного поля студенти створили серію плакатів із закликом «Знімай рожеві окуляри!», а учні загальноосвітніх шкіл – малюнки для книжки з одноiменною назвою. Студентка Черкаської медичної академії Анастасія Майорова у майбутньому планує стати медсестрою, тому участь у цьому проекті для неї має особливе значення.
Школярка Дарина Лавришин також вирішила долучитися до проекту та надіслала свій малюнок, який потім став частиною видання. Дівчинка говорить, що людям, які потребують допомоги – необхідна особлива увага.
Додамо, що у 2017 році на базі Черкаського обласного онкодиспансеру відкрито обласне відділення паліативної та хоспісної допомоги, розраховане на п’ятдесят ліжок. Планується, що повною мірою відділення почне діяти з наступного року.

Відкрити/Закрити