Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 1 )

Коли на заваді мрії – хвороба. Героя нашого наступного сюжету вона зупинила за крок від дорослого життя. У 16-річного Миколи з Катеринопільщини виявили злоякісну пухлину. Юнак має всі шанси побороти хворобу, та лікування гальмує брак грошей. Багатодітна родина не в силах оплатити порятунок сина самотужки. Вся надія на небайдужих.

За останні кілька тижнів 16-річний Микола майже перечитав усю лікарняну бібліотеку. Книгами юнак рятується від поганих думок. Четвертий місяць він живе у ізоляційному боксі.
Безсимптомний недуг виявився четвертою стадією важкого окозахворювання.
Хвороба ізолювала 16-річного юнака від рідних, друзів та навіть інших пацієнтів. Через низькі життєві показники, Колі не можна виходити з боксу. Єдина його відрада, каже мама, книги та лікарі.
Сам Коля, коли не забракне сил, все виглядає у вікно родичів та друзів. Й озвучує свою найбільшу на сьогодні мрію – вчитися.
Попереду у Колі тривале лікування та операція. У відділенні його забезпечили частиною необхідних медикаментів. Те ж, що лишилося – не по кишені родині. Окрім Миколи, в сім’ї ще двоє синів. Найстарший має важку форму діабету. Осилити лікування двох дітей сім’я не може. Тому єдина можливість врятувати життєрадісного Колю нині в руках небайдужих.
Реквізити:
«ПриватБанк»: 4149 4978 1236 5536
Одержувач: Галушко Юлія Володимирівна
Номер мами: 096 645 7998

Відкрити/Закрити