Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS

Черкаська родина просить допомогти врятувати свою трирічну доньку. Крихітці вдалося побороти важке онкозахворювання на 4-ій стадії. Та цього жовтня недуг повернувся з новою силою. І допомогти дівчинці може лише коштовна трансплантація. На збір вирішальних 200 тисяч євро родина має усього два місяці.

У свої три Діана справжній фахівець у медичних термінах. А ще – страшенно любить іграшки.
За рік дівчинка перенесла шість курсів хімії та навіть пересадку кісткового мозку. Крихітка бореться з нейробластомою зачеревного простору 4-ої стадії. Діанина жага жити розбила вщент невтішні медичні прогнози.
І вже на початку літа недуг відступив. Дівчинка нарешті вибралася з лікарні та отримувала лише підтримуючу терапію. Та планове обстеження у жовтні приголомшило і батьків, і лікарів.
Урятувати Діану може лише коштовна пересадка кісткового мозку. От тільки рахунок, виставлений у закордонній клініці, непосильний для черкаської родини. Ціна одужання їхньої Діанки 200 тисяч євро.
3-річна Діана тим часом знову вступила у двобій з недугом. Навіть рятівну хімію вона отримує з посмішкою.
Засмучується малеча, лише при згадці про дім. Принагідно передає привіт усім рідним. Навіть котові. Й, користуючись нагодою, звертається до тата.
Допомогти Діанці остаточно побороти хворобу може кожен. Навіть найменша пожертва для крихітки рятівна.  
«ПриватБанк»: 5168 7573 3517 2963
Одержувач: Батій Ольга Олександрівна
Номер мами: 063 697 72 24

Відкрити/Закрити