Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1567
mod_vvisit_counterВчора10539
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1567
mod_vvisit_counterНа останньому тижні78248
mod_vvisit_counterУ цей місяць209627
mod_vvisit_counterМинулого місяця344860
mod_vvisit_counterВсі дні14646884

Ваш IP адрес: 50.19.34.255
 , 
Сьогодні: лют. 19, 2018

Авторизація

( 1 )

Без контрольних, щоденників, інтегровані предмети та академічна свобода вчителя – це нова українська школа. В Черкасах два класи першачків навчаються за новою програмою. У них звичний розклад, проте уроки проходять в іншій формі.

8 ранку. 9-та гімназія Черкас. Школярі починають сходитись на перший урок. Проте у цих першокласників замість традиційного читання – урок «Я досліджую світ».
Із такої зустрічі розпочинається кожен навчальний день. Вони виконують руханку, відгадують загадки, грають пантоміму і просто спілкуються про погоду із вчителями. Далі йдуть до класу і продовжують вивчати традиційні предмети, проте зовсім у іншій формі.
Школярі не мають щоденників та домашнього завдання, не пишуть контрольні роботи. Крім того, парти розташовані зоновано, та і сидіти за ними малеча не зобов’язана.  
Самі ж першокласники із задоволенням навчаються читати, писати, рахувати по-новому. І не стомлюються це робити. Задоволені й батьки, адже діти ідуть до школи із радістю!
Не уникнути участі у навчанні за новою моделлю і батькам, адже вони разом зі школярами виконують практичне завдання, яке триває протягом року.
За системою нової української школи у Черкасах навчаються поки що лише два класи, у 9 гімназії.
Крім того, ще один клас у цій школі навчається за експериментальною програмою «Інтелект України». Першокласники мають спеціальні зошити замість книжок.
Книжки у цій програмі існують хіба що для трудового навчання та основ здоров’я. Діти можуть висловлювати власну думку, тож різні відповіді на питання вчителя є правильними.

Відкрити/Закрити