Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні274
mod_vvisit_counterВчора4995
mod_vvisit_counterНа цьому тижні11273
mod_vvisit_counterНа останньому тижні39277
mod_vvisit_counterУ цей місяць123269
mod_vvisit_counterМинулого місяця278823
mod_vvisit_counterВсі дні17331898

Ваш IP адрес: 54.156.39.245
 , 
Сьогодні: жовт. 23, 2018

Авторизація

( 1 )

Книга для людей свідомих із активною громадською позицією. Любко Дереш презентував у Черкасах свій новий роман «Спустошення». На зустріч із талановитим письменником до обласного художнього музею прийшло близько сотні його шанувальників.

Його перша публікація вийшла у віці 18 років. Любко Дереш автор таких відомих книг як «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Трохи пітьми», «Голова Якова». Твори письменника перекладені німецькою, італійською, польською мовами. Автор розповідає, що його новий роман написаний для молоді, якій не байдужа доля нашої країни.
Студентка Анжеліка Головачова познайомилися з творчістю Дереша нещодавно. Дівчина зауважує – роман «Культ» змусив її переосмислити життєві пріоритети.
А ось Наталія Ярошенко цікавиться творчістю Любка Дереша вже давно. Особисто познайомилася з письменником на форумі видавців у Львові п’ять років тому. Говорить, що презентований роман «Спустошення» -- це новий скарб сучасної української літератури.
В анотації книги зазначено: роман «Спустошення» – це неофіційний гімн для інтелектуальних кочівників. Книга для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме.
Організатор зустрічі, Людмила Фіть, зізнається, що вже давно планувала запросити Дереша до Черкас.

Відкрити/Закрити