Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 1 )

Коли недуг забирає найрідніших. У такій ситуації опинилася 12-річна черкащанка Анна Алексєєва. У дівчинки єдина мрія – врятувати маму. Напередодні у 38-річної Яніни Алексєєвої діагностували рідкісну форму раку. Жінка вступила у двобій з недугом, утім, аби перемогти його, родині вкрай бракує коштів.

Свою сонячну маму Яну 12-річна Аня зустрічає обіймами. Щоправда тепер тривалі прогулянки сім’я вимушено замінила на короткі зустрічі біля лікарні. Виною – раптовий недуг Яніни.
Усе починалося, як звичайна застуда, пригадує Яна. Щоправда симптоми не минали значно довше. Десятки діагнозів та тижні лікування. Лише за кілька місяців медикам вдалося виявити справжню причину поганого самопочуття жінки. Її організм вразила лімфома Ходжкіна.
Оговтатися від такого приголомшливого діагнозу родина не може досі. Нині Яна отримує четвертий курс хімії. Кожен обходиться родині у 17 тисяч гривень. За цей час молода сім’я витратила всі заощадження, потайки від батьків каже 12-річна Аня. Й просить про допомогу.
Сама Яна, попри відсутність грошей, не втрачає позитивного настрою. Її життєлюбство та жага одужати подекуди вражає навіть медиків. Вона чи не єдина, хто точно знає, що зробить, як тільки переборе рак.
Не дати згаснути життєлюбці Яні може кожен. Навіть найменша пожертва стане рятівною для жінки. Й куди важливішої для її рідних. Адже допоможе зберегти улюблену маму та дружину.
Реквізити:
«ПриватБанк»:4149 4378 6560 3201
Одержувач: ЯнінаАлексєєва
Контактний номер: 093-139-44-16 (Олег)

Відкрити/Закрити
VbR2ZA6m8w4