Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні250
mod_vvisit_counterВчора4995
mod_vvisit_counterНа цьому тижні11249
mod_vvisit_counterНа останньому тижні39277
mod_vvisit_counterУ цей місяць123245
mod_vvisit_counterМинулого місяця278823
mod_vvisit_counterВсі дні17331874

Ваш IP адрес: 54.156.39.245
 , 
Сьогодні: жовт. 23, 2018

Авторизація

Депутат ЧМР Андрій Куча просить у двотижневий термін скласти графік демонтажу незаконних торгових споруд. За його словами, таких кіосків у Черкасах більше трьохсот. Попри мораторій на встановлення торгових точок – їх кількість невпинно збільшується. До того ж немала частка таких споруд належить саме депутам.

Наша знімальна група разом з депутатом Кучею зробила своєрідний „рейд” торговими точками, розміщеними у так званих тимчасових торгових спорудах, попередньо взявши їх офіційний список у міськраді. Цікавилися наявністю дозволу на розташування кіосків. Першим об’єктом, який потрапив у поле зору, була точка з напівфабрикатами. Знімальній групі тут не раді, продавчиня стверджує – дозвільна документація є, але вона знаходиться у власника.
Власник цієї точки – депутат ЧМР Валерій Міняйло. Депутат-бізнесмен каже – відповідну документацію має. Напівфабрикатами торгує у 10 кіосках; стверджує – платить податки в бюджет міста. Додає – ще був павільйон у мікрорайоні Лісовий, який депутат продав, але документи, чомусь, і досі оформлені на нього. На питання чи отримує бюджет міста надходження від цього павільйону реагує агресивно.
У кіоску, розташованому в центрі міста, продають сигарети та алкоголь. В куточку споживача ми побачили ліцензію на продаж товару, а паспорта прив’язки споруди до цього місця – ні. Ця точка є у списку незаконно розміщених.
Щорічно кількість торгових споруд у Черкасах збільшується. Якщо у 2014-му ЧМР видано 122 паспори прив’язки тимчасових споруд до місця розташування, то у 2016-му – 60, а цьогоріч, в умовах дії мораторію на встановлення кіосків – видано аж 99 дозволів. В ЧМР запевняють – над проблемою працюють.  
Аби з’ясувати чи складено графік демонтажу незаконних споруд, та які саме торгові точки планують зносити; чи застосують штрафні санкції до тих, хто веде незаконну діяльність, ми звернулися до начальника управління муніципальної інспекції ЧМР. У коментарях він відмовив.  
Отже, чи продовжать свою діяльність самовільно встановлені торгові споруди чи все таки владці вживатимуть обіцяних заходів – дізнаємось згодом.

Відкрити/Закрити