Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1393
mod_vvisit_counterВчора12239
mod_vvisit_counterНа цьому тижні57572
mod_vvisit_counterНа останньому тижні74345
mod_vvisit_counterУ цей місяць221145
mod_vvisit_counterМинулого місяця356275
mod_vvisit_counterВсі дні15332389

Ваш IP адрес: 54.81.116.187
 , 
Сьогодні: квіт. 20, 2018

Авторизація

Шкільна освіта тривалістю 12 років. Тиждень тому депутати Верховної Ради ухвалили законопроект про освітню реформу – він передбачає підвищення мінімальної зарплати вчителям, регулює мову освітнього процесу. А поряд із цим, запроваджує в Україні дванадцятирічну повну загальну середню освіту. Батьки п’ятирічок вже активно обговорюють зміни, які позначаться на їхніх майбутніх школяриках. Та з острахом чекають на наступне перше вересня.

Безтурботне дитинство п’ятирічного Нікіти Агаріна від сьогодні розписане похвилинно. Окрім відвідування садочка, хлопчик двічі на тиждень займається англійською, математикою та читанням в приватній школі. А до державної ходить щосуботи на підготовчі курси. Його батьки так серйозно готують сина до шкільного життя через освітню реформу. Адже невідомо, як зміниться програма навчання через запровадження додаткового року, пояснюють вони.
Педагоги ж просять батьків не навантажувати дітей. Пояснюють – усі новації будуть апробовані і тільки потім введені в дію.
Учні 4-Б класу першої гімназіі Черкас активно працюють на уроці математики ще за діючою програмою. Іхній класовод Віта Мірошніченко, педагог з 25-річним стажем, долучає до роботи кожного.
Повна середня освіта буде складатися з початкової освіти тривалістю 4 роки, базової середньої освіти тривалістю 5 років і профільної середньої освіти тривалістю 3 роки.
Результати навчання учнів після завершення кожного з рівнів освіти пропонується оцінювати шляхом державної підсумкової атестації, яка буде здійснюватися у вигляді зовнішнього незалежного тестування.
Після апробації цьогорічних програм буде підготовлено комплект навчальних матеріалів, який нададуть усім вчителям першокласників 2018 навчального року. Втім, великих змін чекати не варто, найбільше вони розраховані на старшу школу. Нині старшокласники не встигають за два роки опанувати і поглиблено вивчити предмети, з яких їм потрібно складати іспити і вступати до вишів, пояснює міністр освіти України. Відтак, змінюватиметься українська школа поетапно і гармонійно, запевняють чиновники. Аби мінімізувати стрес як для дітей, так і для їхніх батьків.

Відкрити/Закрити