Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7794
mod_vvisit_counterВчора11938
mod_vvisit_counterНа цьому тижні7794
mod_vvisit_counterНа останньому тижні79195
mod_vvisit_counterУ цей місяць283751
mod_vvisit_counterМинулого місяця403066
mod_vvisit_counterВсі дні16507652

Ваш IP адрес: 54.161.40.41
 , 
Сьогодні: лип. 23, 2018

Авторизація

Об’єднатися заради розвитку. Нині сім територіальних громад на Черкащині живуть за власними напрацьованими стратегіями. Серед них і Шполянська ОТГ, члени якої за півроку існування новоствореного об’єднання переконалися у правильності свого вибору. Нещодавно до цієї територіальної громади долучився ще один населений пункт.

 Створити одну шполянську громаду на теренах сіл свого району –так більше року тому вирішили реалізувати адміністративну реформу самі шполяни. Втім, голови навколишніх сіл були категорично проти такого об’єднання, розповідає очільник ОТГ Сергій Кравченко. І тільки згодом до міста Шпола приєдналось село Кримки.
Жодних привілеїв один перед одним населені пункти не мають. В селі Кримки вже освітлено чотири вулиці, зроблено поточний ремонт доріг майже на сто тисяч гривень, розповідає очільник об’єднання.
Тож приєднатися до спільноти вирішили ще й жителі села Скотареве. Донедавна вони бачили себе разом з Васильківською громадою. Втім, після опитування селян, яке робили двічі, все ж долучитися вирішили до Шполянської ОТГ.
Програми розвитку ОТГ направлені переважно на освітянську та медичну галузь. Керівниця шполянського дитсадка Юлія Кравченко покладає великі сподівання на територіальні зміни.
Щодо розвитку інфраструктури, то цим питанням мають займатися органи самоврядування на місцях, впевнений голова Шполянської ОТГ. Втім, незважаючи на більшу територію, комунальні підприємства справляються зі своїми обов’язками.
Процес становлення триває. Громада готова до змін і не виключає, що деякі нововведення можуть не прижитися, а багато чого доведеться ще вносити в розвиток своєї новоствореної Шполянської об’єднаної територіальної громади.

Відкрити/Закрити