Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2346
mod_vvisit_counterВчора12239
mod_vvisit_counterНа цьому тижні58525
mod_vvisit_counterНа останньому тижні74345
mod_vvisit_counterУ цей місяць222098
mod_vvisit_counterМинулого місяця356275
mod_vvisit_counterВсі дні15333342

Ваш IP адрес: 54.81.71.187
 , 
Сьогодні: квіт. 20, 2018

Авторизація

Черкаській фізико-математичний ліцей серед 10 найкращих навчальних закладів України за результати ЗНО. Рейтинг укладала спільнота програмістів за сумою отриманих балів з усіх предметів.

7 місце з-поміж тисяч навчальних закладів посів ФІМЛІ за результатами ЗНО. 6 днів на тиждень тут нині навчаються 342 учні. У ліцеї панує дисципліна, а кожен ліцеїст чітко усвідомлює, навіщо гризе граніт науки 6 уроків щодня, каже директор ліцею.
Цьогоріч ліцеїстами нульового курсу стали 62 школяра. Вони ще тільки звикають до нового графіку.
А от ті, хто незабаром продовжить навчання в університетах, кажуть, навчатися хоч і складно, проте все всі домашні завдання виконували із задоволенням.
Задоволенні успіхами школярів і їх батьки. Хоч адаптація до вимогливішого навчального закладу у всіх проходить по різному.   
Те, що випускники складають ЗНО на відмінно тут не дивина, адже серед лідерів ліцей ще з 2012 року. Та і особливого секрету успіху вчителі не мають. Просто люблять свою роботу. А діти це відчувають. І з задоволенням вивчають і фізику, і математику, й інші науки.
Нещодавно ліцеїсти разом із викладачами подали проект до Громадського бюджету, аби переобладнати стару теплицю на шкільному подвір’ї на наукову хатку.
Окрім ФІЛМІ ще дві школи Черкас втрапили до сотні найуспішніших. 64-ту сходинку рейтингу посів гуманітарно-правовий ліцей, 73-тю – Перша міська гімназія.

Відкрити/Закрити