Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 1 )

Такий діагноз – один на сто тисяч. Шестирічний Тимофій страждає від рідкісної хвроби Ольє. Кістки його лівої ноги вражені пухлинами, тому дуже крихкі. Нещодавно Тимофій знову зламав ніжку, це вже вдруге за кілька останніх місяців. За два тижні батьки планують везти сина до Австрії проте на лікування Тимофія бракує коштів.

Він хоче грати у футбол та мріє стати вченим. У Тимофія Яременка – рідкісна хвороба Ольє, кістка ноги поступово перетворюється на фіброзну м’яку тканину. Нещодавно лікарі виявили нові осередки хвороби. Кожен крок дитини супроводжується неймовірним болем. А минулого тижня, граючись, Тіма знову зламав ногу. Тож операцію необхідно робити якомога швидше.
Лікар Василь Безкоровайний спостерігає за Тимофійчиком з моменту виявлення хвороби. Ортопед каже, що довготривале лікування хлопчик має шанси видужати.
У подальшому на Тіму чекає ще не одна операція. Проте батьки переконані – їхній синочок обов’язково здолає недугу. Мама Наталія вірить, що у майбутньому її Тіма навіть зможе танцювати.
Вилікувати Тимофія обіцяють в Австрії. Та Один день перебування в закордонній клініці коштує 1200 євро. А вартість операції – 13 тисяч євро. Така сума для молодої родини захмарна. Тому вони сподіваються лише на допомогу черкасців.
5168 7423 5088 2142 – ЯРЕМЕНКО НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА (МАМА ТИМОФІЯ)
ТЕЛЕФОН ЯРЕМЕНКО ОЛЕКСАНДР (ТАТО ТИМОФІЯ) 093-85-88-978

Відкрити/Закрити