Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 1 )

Він хоче бігати і стрибати. Утім, вимушений берегтися. У 6-річного Тіми Яременка рідкісне генетичне захворювання. Його кістки крихкі і чутливі навіть до найлегших уражень. До того ж недуга прогресує. Лише цього року у Тимофія було два переломи лівої ніжки. Торік у Австрії йому вже зробили дороговартісну операцію.

6-річний Тимофій попри свій юний вік знає, як користуватися мікроскопом – мріє стати вченим. Також як усі хлопчаки любить бігати та грати у футбол. Проте на заваді біль у лівій нозі. Щоранку мама одягає йому ортез для підтримки ноги, без цього ортопедичного пристрою, ризик перелому дуже великий.
У хлопчика діагностували хворобу Ольє. Це рідкісне генетичне захворювання, яке вражає кісткову тканину й утворює численні пухлини по всьому тілу. Про нього батьки дізналися коли Тимофію було 4 роки, для них це був як вирок, проте не склали руки. За 2 роки навчилися боротися за повноцінне життя свого сина. Торік, разом із небайдужими, їм вдалося зібрати гроші на дороговартісну операцію в Австрії. Завдяки якій Тимофійко почав бігати та ходити до дитячого садочка. Проте, на часі чергова операція.
20 тис. євро – саме стільки коштує друга операція. Кошти необхідно зібрати впродовж 2 місяців. Для батьків така сума непідйомна. Тож просять усіх небайдужих допомогти.
Батьки Тимофія не втрачають надії – вірять, що їхній синочок, вже зовсім скоро, як і всі діти, вже без ортезу, зможе бігати та грати у футбол.
Р/р уПриватБанку – 5168 7423 5088 2142
Яременко Наталя Сергіївна.

Відкрити/Закрити