Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 1 )

Здолати рак вдруге намагається 8-річний Роман Драгоруб із Жашківщини. Невтішний діагноз хлопчику встановили, коли йому було усього п’ять. З допомогою лікарів та небайдужих тоді йому вдалося здолати недуг. Утім, цього травня рак повернувся. Тепер без нашої з вами допомоги малому не впоратись.

На архівних кадрах ще 5-річний Роман розповідає про свою найбільшу мрію. Він хоче вчити та вчитися. Паралельно з освоєнням абетки, хлопчик отримує високодозну хімію. У нього рак крові.
Тоді малому все ж вдається здолати недуг. Майже рік у палаті та ще стільки ж вдома – Рома безперервно отримує хімію. Й хвороба відступає. Та не надовго.
Сьогодні Рома виснажений, наляканий та блідий. Після дворічної боротьби він знову у боксі у повній ізоляції. Рак повернувся з новою силою.
До дитячого відділення онкології 8-річний Рома потрапив на межі життя та смерті. Два дні лікарі стабілізували стан хлопчика. Нині він отримує усі необхідні препарати. Та потребує переливання крові.
Найбільше Рома сумує за домом та школою. Лише при згадці про однокласників, він не стримує сліз.
На сам кінець Рома пише знімальній групі розписку про одужання. Замість підпису – обводить руку, а дату виконання не вказує, бо досі вагається. Адже як швидко хлопчик вийде з лікарні залежить не лише від нього. Багатодітна родина, попри повне забезпечення онкоцентром, не має коштів навіть на супроводжуючі препарати. Аби ось цей дитячий документ із дорослою мрією став реальністю, Ромі потрібна допомога небайдужих. Кожна гривня для малого – рятівна.
 «ПриватБакнк»: 5168 7556 0928 4084
Телефон мами: 067 298 74 48 (Віта)

Відкрити/Закрити