Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 2 )

35 річний художник-атовець із Черкащини Валерій Сліпенко може втратити зір. Півтора року він відслужив у зоні бойових дій. Сліпнути почав ще в зоні АТО, проте сподівався – вилікується або ж носитиме окуляри. А після поверенення на зоровому нерві медики виявили пухлину. Перша операція призупинила втрату зору. Проте, без подальшого лікування чоловік повністю осліпне, а коштів на це родина не має.

Перші картини він почав створювати у 6 років, кожна із них – окрема розповідь, яку потрібно прочитати і усвідомити. Свої роботи безкоштовно дарує односельцям. Проте зараз писати такі твори все важче через хворобу.
Військовий ще півроку тому прокидався під свист ворожих куль та градів – служив у 79 окремій десантно-штурмовій бригаді. Проте лишила здоров’я не смертоносна зброя. Життя чоловіку укорочує позамозкова пухлина основи черепу. Через неї атрофувався зоровий нерв у правому оці. Щоб врятувати ліве – першу операцію вже зробили.
Частково врятувати зір можна, проте другу операцію потрібно робити тільки за кордоном.
Нині Валерій ледве бачить і тільки на одне око. Материнське серце крається. Мріє, аби син був здоровим та знайшов другу половинку.  
Поліпшують настрій Валерію друзі. Вони постійно приходять у гості, разом обговорюють художні роботи хлопця та читають його вірші.
Якщо операції терміново не зробити – чоловік у свої 35 років повністю втратить зір. Для лікування потрібно щонайменше 300 тисяч гривень. Проте, самостійно зібрати такі гроші сільська родина не може, єдина надія – на небайдужих людей.
Реквізити для допомоги:
Номер рахунку матері в Ощадбанку 26253000098150 (П'янкова Віра Іванівна)
Тел. Віри Іванівни – (098)53-29-849

Відкрити/Закрити