Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1750
mod_vvisit_counterВчора9369
mod_vvisit_counterНа цьому тижні87475
mod_vvisit_counterНа останньому тижні68614
mod_vvisit_counterУ цей місяць294779
mod_vvisit_counterМинулого місяця343585
mod_vvisit_counterВсі дні15749608

Ваш IP адрес: 54.166.212.152
 , 
Сьогодні: трав. 27, 2018

Авторизація

«Майстерня Актуальної Творчості» запрацювала в Черкасах. Її ініціатори – представники громадської організації «Місто на Че», впевнені – нова мистецька форма буде своєрідною альтернативою традиційному театру, майданчиком, що об’єднає в місті усіх небайдужих шанувальників культури. Прем’єрним показом Майстерні стала вистава «Гамлет і Джульєтта».

Ідею створення «Майстерні» виношували ще з минулого літа і ось, нарешті, змогли розпочати реалізацію.
Вистава «Гамлет і Джульєтта» -- це історія стосунків, проте не шекспірівських героїв, а Драматурга і Цензора. Жорстокий Цензор змушує митця повністю переробити сценарій з комедії на трагедію, адже вважає, що в сучасному світі сміх і любовні сцени недоречні.
Попри усю абсурдність ідеї, Цензор поступово сам втягується у творчий процес. Змінюється не лише його риторика, а й світобачення. Разом з героями учасниками вистави є глядачі. Така взаємодія дозволяє додавати нові нотки до початкового тексту, відтак кожного разу вистава буде іншою, -- говорять актори.
У виставі порушується чимало актуальних для сьогодення питань. Роздуми про патріотизм, хабарництво, вибрики провладної цензури, війну і громадянське суспільство змішували глядачів то заливатися від сміху, то плакати.
Наступний показ «Гамлета і Джульєтти» відбудеться вже 18 квітня. А трохи згодом «Майстерня Активної Творчості» винесе на суд глядачів ще дві не менш експресивні постановки.

Відкрити/Закрити