Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
( 2 )

110 тисяч доларів – ціна здоров’я маленького Станіслава із Катеринополя. У нього виявили пухлину в стовбурі головного мозку. Батьки оббили не один поріг медичних закладів – проте видаляти гліому в Україні не беруться. Допомогти можуть у Туреччині, та от величезних коштів задля цього звичайна родина із Катеринополя не має.
Після новорічних свят Юлія помітила, що її син почав дивно поводитись.

Не гаючи часу, батьки одразу повезли сина на обстеження. Результати МРТ виявили у Стасика пухлину у важкодоступному місці. Родина оббивала пороги Черкаських, Київських та Харківський медичних закладів у надії врятувати життя свого  сина.
Подібні операції можна робити лише після 18 років. Тож Юлія із чоловіком почали розсилати документи за кордон. Відгукнулися лікарі з Іспанії та Туреччини. Втім, така ювелірна операція у Стамбулі коштує 110 тисяч доларів. Цих грошей у сім’ї немає. Мама нині через стан Стасика не працює, тато працює завгоспом у будинку культури.  
Стасик постійно скаржиться на погане самопочуття, не хоче виходити на вулицю, бо болять очі. Він не відходить від мами ні на мить і соромиться камери. За два місяці батькам вдалося зібрати лишень невелику частину потрібної суми. Тож родина Стасика просить усіх небайдужих про допомогу.
Кожен з вас може допомогти хлопчику одужати.
Картка Приват Банку 4149 4978 5409 5157
Тищенко Юлія Миколаївна

Відкрити/Закрити