Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS

Порятунок найрідніших. Він просив і його почули. Мова про 11-річного Романа Танасієнка з Черкас. Завдяки небайдужим містянам родині вдалося зібрати частину необхідної суми й навіть зробити операцію 7-річній Діанці. Втім, життя дівчинки,як і мами, все ще під загрозою. 

Ось вже тиждень, як світ 7-річної Діани оповила темрява. Дівчинка відходить від важкої операції на очах. Про неї вона мріяла більше року. Та коштів на лікування багатодітна родина не мала. Тоді за порятунок сестрички взявся 11-річний Роман.
На відео, відзнятому на початку року, крізь сльози Рома розповідає знімальній групі про своє недитяче горе. У його сестрички виявили рідкісне захворювання ендокринної системи, тоді ж занедужала і мама. У жінки діагностували пухлину головного мозку.
На крик про допомогу родини Танасієнків відгукнулися небайдужі містяни. Їхніми силами вдалося зібрати кошти на операцію для 7-річної Діани. Втім, через задавненість недугу, дівчинці врятували лише одне око.
Куди гірша ситуація з мамою Діани. Жінка згасає просто на очах у дітей.
Поки тато на роботі, Роман вдома за старшого. Доглядає маму та сестричку. Попереду в Діани тривала реабілітація та лікування. Ірина ж потребує коштовної операції. Її зголосилися зробити у петербурзькій клініці. Ціна порятунку близько сотні тисяч гривень. Ледь стримуючи сльози, Рома знову звертається до всіх небайдужих по допомогу.
Хлопчик вірить, його прохання врятувати маму та сестричку не лишиться без уваги людей. Без їхньої допомоги Рома може втрати найдорожчих.
Реквізити: «Ощадбанк»
МФО: 354507
ЄДРПОУ: 02767059
Номер транзитного рахунку за операціями з платіжними картками: 290919011
Номер рахунку: 262 500 000 695 80
Індефікаційний номер: 3142121441
Призначення платежу: Танасієнко Ірина Тарасівна.