Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7366
mod_vvisit_counterВчора8861
mod_vvisit_counterНа цьому тижні34685
mod_vvisit_counterНа останньому тижні64416
mod_vvisit_counterУ цей місяць191042
mod_vvisit_counterМинулого місяця354549
mod_vvisit_counterВсі дні12236525

Ваш IP адрес: 54.162.211.170
 , 
Сьогодні: черв. 22, 2017

Авторизація

( 3 )

Положення
Про Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм
«Кобзар єднає Україну»

 


Засновники: Державний комітет телебачення і радіомовлення України.
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України
Національна суспільна телерадіокомпанія України,
Національна спілка журналістів України
Черкаська обласна рада
Черкаська обласна державна адміністрація
Філія ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція».
Мета: Популяризація засобами масової інформації становлення громадського суспільства в Україні, патріотизму, прагнення українського народу до волі, свободи і миру. Пророчі поезії Тараса Шевченка через призму сучасності.
Номінації:
1. «Обнімітеся ж, брати мої» (єднання українців, українці Сходу і Заходу, українська діаспора, єдина країна, боротьба за незалежність і свободу)
2. «Тарасовими шляхами» (місця, пов’язані з перебуванням Т. Г. Шевченка, вшанування його пам’яті у назвах вулиць, підприємств, колективів і т.п.)
3. «Ще не вмерла України ні слава, ні воля» (Євромайдан, герої «Небесної сотні» та «Небесної варти», героїчна боротьба українців проти агресора на сході України, патріотизм та гідність українського народу, жертовна волонтерська діяльність)
4. «І оживе добра слава, слава України» (відродження українських традицій, досягнення українців у різних сферах)
5. «Славні нащадки славного роду» (українці за кордоном, досягнення та перспективи міжнародної співпраці, мирні ініціативи, налагодження стосунків і співпраці з іншими державами)
6. «Діла добрих оновляться, діла злих загинуть» (українські перспективи, суспільні процеси, утвердження демократичних засад державності та становлення нації).
7. «Україно, рідний краю» (здобутки регіонів України, відродження традицій, співпраці, любов українців до Батьківщини, жертовність на благо нації)
8. «Згадати, щоб перемогти!» (героїчний літопис військового протистояння на Сході України, Герої нашого часу, люди і долі, відродження відвойованих територій, міцність українського духу та професіоналізм українських вояків як запорука перемоги)
Порядок подання програм: Фестивальні телевізійні та радіопрограми подаються в оргкомітет фестивалю до 15.05.2016 року з відповідною заявкою /форма додається/ за адресою:
ftp://193.108.249.133
логін tv1
пароль відсутній
папка: festival 2017
Заявки надіслати на адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
або поштою:
м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького №35/1
Дирекція фестивалю «Кобзар єднає Україну»

Філія ПАТ “НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція»

Журі фестивалю визначає переможців у кожній номінації серед радійних та телевізійних програм. Також присвоює «Гран-прі» кращій телевізійній та радіопрограмі. Організатори залишають за собою право започатковувати спеціальні нагороди для програм, які подані на конкурс.
Заходи фестивалю:  Програмою фестивалю передбачена участь у традиційному святі у м. Каневі, що відбувається в день перепоховання Т. Г. Шевченка, а також творчі зустрічі, професійні майстер-класи, культурно-мистецькі заходи.