Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5898
mod_vvisit_counterВчора20179
mod_vvisit_counterНа цьому тижні5898
mod_vvisit_counterНа останньому тижні81667
mod_vvisit_counterУ цей місяць204841
mod_vvisit_counterМинулого місяця309650
mod_vvisit_counterВсі дні13635790

Ваш IP адрес: 54.80.146.251
 , 
Сьогодні: лист. 20, 2017

Авторизація

( 1 )

Протокол
засідання журі радійних програм Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»

ЖУРІ РАДІО


Голова журі – Аврахов Тарас Григорович – член Наглядової ради ПАТ «НСТУ»
Секретар журі – Шапошник Вікторія Миколаївна -- завідувач редакції інформаційно-аналітичних програм радіомовлення філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція»
Члени журі:
Очеретяна Тетяна Борисівна - головний редактор Черкаської обласної газети «Нова Доба»
Бойко Віктор Якович - перший заступник директора філії ПАТ "НСТУ " "Житомирська регіональна дирекція"
Петрова Оксана Василівна - режисер 1-ї категорії режисерської  групи програм та випуску філії ПАТ «НСТУ» «Центральна дирекція «Українське радіо»
На конкурс було представлено 35 радіопрограм.
За підсумками прослуховування конкурсних радіопрограм члени журі ухвалили:

ГРАН-ПРІ Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
нагородити радіопрограму «Світанкове село» філія ПАТ «НСТУ» «Вінницька регіональна дирекція «Вінтера»
Автор Зоя Тищенко
Звукорежисер Тетяна Левченко

Визнати переможцями:
НОМІНАЦІЯ «Обнімітеся ж, брати мої»
1. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням І місця радіопрограмі «Життя після бою» філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція»
Автор Олена Захарова
Звукорежисер Дмитро Іванюшев

2.  Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Духовні обереги» філії ПАТ «НСТУ» «Тернопільська регіональна дирекція»
Автор Анжела Шова
Звукорежисер Галина Зубик

3. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІІ місця радіопрограмі «Репортаж із сірої зони» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати»
Автор Христина Букатчук
Звукорежисер Михайло Рудніцький

НОМІНАЦІЯ «Тарасовими шляхами»
1. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням І місця радіопрограмі «Любов - Господня благодать?» філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська регіональна дирекція», радіо «Житомирська хвиля»
Автор Артур Самарцев
Звукорежисер Наталія Кулініч

2. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Жінки в долі Шевченка» філії ПАТ «НСТУ» «Київська регіональна дирекція»
Автор Ірина Тимошенко
Звукорежисер Микола Найдюк

3. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІІ місця радіопрограмі «Пам'ять серця» філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська регіональна дирекція»
Автор Віра Чернець
Звукорежисер Тетяна Гайдукевич

НОМІНАЦІЯ «Ще не вмерла України ні слава, ні воля»
1. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням І місця радіопрограмі «Ростріляна пісня» філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція»
Автор Олег Шолох
Звукорежисер Дмитро Хоружий

2. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Покласти життя на вівтар Батьківщини» філії ПАТ «НСТУ» «Вінницька регіональна дирекція»
Автор Світлана Кравінська
Звукорежисер Оксана Кравчук

3. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІІ місця радіопрограмі «Польова пошта» філії ПАТ «НСТУ» « Центральна дирекція «Українське радіо»
Автор Ніна Жежера
Звукорежисер Тетяна Шешеро
Режисер Антоніна Худобець

НОМІНАЦІЯ «Діла добрих оновляться, діла злих загинуть»
1. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням І місця радіопрограмі «Їх розшукує природа» філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція»
Автор Ірина Філенко
Звукорежисер Володимир Шевченко

2.  Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Шевченкові заповіді – для кожного з нас» філії ПАТ «НСТУ» «Криворізька регіональна дирекція»
Автор Євгенія Михайлюта
Звукорежисер Сергій Лучко

3. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІІ місця радіопрограмі «Обличчя епохи. Володимир Степанюк» філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор Віктор Волощенко
Звукорежисери Сергій Супрун, Віктор Кордонськй

НОМІНАЦІЯ «І оживе добра слава, слава України»
1. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням І місця радіопрограмі «Ближче» філії ПАТ «НСТУ» «Рівненська регіональна дирекція»
Автор Лілія Майорова
Звукорежисер Вадим Семяник

2.  Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Моє життя – кінематограф» філії ПАТ «НСТУ» «Харківська регіональна дирекція»
Автор Юлія Ільницька

3. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІІ місця радіопрограмі «Ніч яка місячна» філії ПАТ «НСТУ» «Херсонська регіональна дирекція»
Автор Любов Мороз
Звукорежисер Світлана Кондратьєва

НОМІНАЦІЯ «Славні нащадки славного роду»
1.  Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням І місця радіопрограмі «Береги творчості Павла Антоневського» філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська регіональна дирекція»
Автор Валентина Тичина

2. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Бандуристан Юліяна Китастого» філії ПАТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»
Автор Ірена Вовк
Звукорежисер Володимир Копець

3. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІІ місця радіопрограмі «Майбутнє Луганщини» філії ПАТ «НСТУ» «Луганська регіональна дирекція»
Автор Вікторія Марченко
Звукорежисер Олександр Гладкий

НОМІНАЦІЯ «Україно, рідний край»
1.  Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням І місця радіопрограмі «Бузький Гард. Битва за диво» філії ПАТ «НСТУ» «Миколаївська регіональна дирекція»
Автор Тетяна Бакоцька
Звукорежисер Євгенія Сілаєва

2. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі Радіоп`єса «Бліндаж» філії ПАТ «НСТУ» «Запорізька регіональна дирекція»
Автор Герман Дубінін
Звукорежисер Сергій Конашевич

3. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Він повів за собою нескорених» філії ПАТ «НСТУ» «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська»
Автор Наталія Ткач
Звукорежисер Дмитро Вітель

НОМІНАЦІЯ «Згадати, щоб перемогти!»
1.  Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням І місця радіопрограмі «Повернути свою землю! Відвоювання Широкіного» філії ПАТ «НСТУ» «Одеська регіональна дирекція»
Автор Діана Попкова
Звукорежисер Наталія Железогло

2. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Огонь запеклих не пече» філії ПАТ «НСТУ» «Чернівецька регіональна дирекція»
Автори Ольга Воротняк, Крістіна Петренко
Звукорежисер Михайло Федишин

3. Присвоїти звання "Лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»
з присудженням ІІ місця радіопрограмі «Український характер» філії ПАТ «НСТУ» «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр»
Автор Ала Коломея
Звукорежисер Оксана Слюсар