Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7370
mod_vvisit_counterВчора8861
mod_vvisit_counterНа цьому тижні34689
mod_vvisit_counterНа останньому тижні64416
mod_vvisit_counterУ цей місяць191046
mod_vvisit_counterМинулого місяця354549
mod_vvisit_counterВсі дні12236529

Ваш IP адрес: 54.162.211.170
 , 
Сьогодні: черв. 22, 2017

Авторизація

( 1 )

Протокол
засідання журі телевізійних програм третього
Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм
«Кобзар єднає Україну»


Склад журі: Голова журі – Олександр Миколайович Савенко,заслужений журналіст України, директор  філії ПАТ НСТУ «Київська регіональна дирекція»
секретар журі – Вікторія Петрівна Сельова, заступник головного редактора ТБ філії ПАТ НСТУ «Черкаська  регіональна дирекція»
Члени журі:
Людмила Анатоліївна Пащенко – заступник  начальника управління-начальник відділу  координації діяльності підвідомчих підприємств та організацій  Держкомтелерадіо України
Микола Іванович Ляпаненко - заслужений журналіст України
Ігор Миколайович Чекаленко - журналіст,громадський діяч,сільський голова с.Хацьки Черкаського району

Слухали:
 Голову журі Олександра Савенка: у Всеукраїнському  фестивалі телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», саме у телевізійному форматі,  брали участь творчі колективи 26 філій ПАТ НСТУкраїни та інших телевізійних організацій  регіонів України  та   міста Києва. На розгляд журі  було представлено 68 телепередач. Перегляд засвідчив створення якісного телепродукту, новаторський журналістський підхід та цікаві операторські й режисерські рішення.

Ухвалили: Визнати переможцями в номінаціях

1. «Обнімітеся ж, брати мої»
І  Філія ПАТ НСТУ «Волинська регіональна дирекція»
Телепрограма «І буде син, і буде…»
Автор і режисер Марія Андрушко, редактор Ольга Куліш, оператор Валерій Фетисов, монтаж Анжела Шабала, графіка Микола Кушнірук.
 
ІІ  Філія ПАТ НСТУ « Донецька регіональна дирекція»
Телепрограма «Подорож у часі.(Нащадки лемків-переселенців)»
Автор Наталія Поколенко, оператор Андрій Резніков, режисер Владислав Бобрун

ІІ  Філія ПАТ НСТУ « Рівненська регіональна дирекція»
Телепрограма «Українець»
Автор Олексій Бухало,  режисер Костянтин Гнітецький, оператор Микола Штемпель

ІІІ Філія ПАТ НСТУ « Івано-Франківська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Обертинці в Парижі.»
Автори Галина Добош, Михайло Качанський, Ольга Котюк, оператор Дмитро Самарський.

ІІІ  ГО «Суспільна думка» м.Сєвєродонецьк
Кліп на слова Т.Шевченка «Б’ють пороги»
Автор Ольга Шаповалова, режисер Сергій Нощенко

ІІІ   КП «Медіа-центр» м. Сміла (телестудія «Тясмин»)
Лист-пісня від Марії Вівчарик
 
2. «Тарасовими шляхами»
І   Філія ПАТ НСТУ « Вінницька регіональна дирекція»
Телепрограма «Грані»
Автор Ольга Орел, режисер Ольга Мовчанюк, оператор Володимир Черніков
 
ІІ  Філія ПАТ НСТУ « Запорізька регіональна дирекція»
Телепрограма « Хортиця: за брамою слів».
Автор Віталій Бабенко, режисер Віра Мітник, звук Ірина Кутузова, оператор Вадим Коцило, відеоарт Ольга Фоменко
 
ІІ   Центральна дирекція канал «Культура»
Телепрограма «Центр уваги.Казка про Катерину»
Автор Галина Літовченко, режисер Наталія Ноєнко, звук Тетяна Шестопал, оператор Сергій Карапищенко.    

ІІІ Філія ПАТ НСТУ «Волинська  регіональна дирекція»
Телепрограма «  Поверніть мені Шевченка…»    
Автор і режисер Марія Андрушко, редактор Ольга Куліш, оператори Валерій Фетисов, монтаж Олександр Радчук.

ІІІ Філія ПАТ НСТУ  «Одеська регіональна дирекція»
Телепрограма «Джерело натхнення та життя»
Автор Сергій Ковтюх, режисер Галина Захарова, звук Михайло Борзов, оператор Ігор Дерев’янко


ІІІ Філія ПАТ НСТУ  «Харківська регіональна дирекція»
Телепрограма «За межами часу…»
Автор та режисер Катерина Махова, оператор Катерина Махова

3. «Україно, рідний краю.
І  Філія ПАТ НСТУ «Черкаська регіональна дирекція»
Телепрограма «Ми -- українці»
Автор Діана Кметюк, режисер Микола Волощук, оператори Микола Назарчук, Тамаз Горозія, Анатолій Бойчук, Олександр Костирко

ІІ  Філія ПАТ НСТУ «Волинська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Сіма Кордунова:Споконвічні цінності мої»    
Автор Наталія Морозюк, редактор Марія Андрушко, оператор В.Клімович, режисер Галина Фрончко, режисер монтажу А.Шабала, графіка Микола Кушнірук

ІІ   Філія ПАТ НСТУ «Криворізька регіональна дирекція»
Телепрограма  «Прошу, щоб сім’ї  воз’єднались»
Автор Данута Олєйнікова, звук Андрій Отян, оператор Микола Домашов, відеоарт Ніна Біла

ІІІ  Філія ПАТ НСТУ «Чернівецька  регіональна дирекція»
Телепрограма «Палітра»
Автор Людмила Мельник, режисер Юлія Мілімонко, оператор Антон Романюк
 
ІІІ  Філія ПАТ НСТУ «Новгород-Сіверська регіональна дирекція»
Телепрограма «Шлях до миру»    
Автор О.Коцебчук, оператори Н.Терещенко, В.Коровко, монтаж В.Марченко


ІІІ  Філія ПАТ НСТУ «Житомирська регіональна дирекція»
Телепрограма «Ключ до успіху.Юрій Дубінін»    
Автор Оксана Ковальчук, режисер Оксана Жембровська, звук О.Кодубовський
 
  4.«Ще не вмерла України ні слава, ні воля»
І  Філія ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція»
Телепрограма «Герої не вмирають.Олександр Райхерт»    
Автор Тамара Муравицька, режисер Василь Середюк, оператор Артем Ковальчук

ІІ  Філія ПАТ НСТУ «Дніпровська регіональна дирекція»
  Документальний фільм «Піца#peace»
Автор Оксана Коновець, режисер Артем Дубина, оператори Юрій Чалий, Дмитро Петрук.

ІІ Філія ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція »
Телепрограма «Один із нас: «Малий». Пам’яті Михайла Покидченка присвячується»
Автор Анастасія Соболєва, режисер Мар’яна Уманська, оператори Вадим Свида, Любомир Шквара
 
ІІІ  Філія ПАТ НСТУ «Хмельницька регіональна дирекція»
Телепрограма  «#наша#мала»
Автор Наталія Паляниця, режисер Володимир Паляниця, оператори О.Горішевський, В.Паламар, М.Габрух.

ІІІ Філія ПАТ НСТУ «Житомирська регіональна дирекція»
Телепрограма «Небайдужі волонтери»
Автори Н.Собкович, Т.Маківська, Т.Нестерук, О.Кучмій, Г.Ковальчук, режисер Н.Собкович, звук О.Кодубовський, оператори С.Кобилянський, С.Базилюк.

ІІІ  Філія ПАТ НСТУ «Київська регіональна дирекція»
Телепрограма «Незламні духом: О.Буйволюк»
Автор та режисер Олеся Доліна, оператор Олеся Доліна

5.«І оживе добра слава, слава України»
І  Філія ПАТ НСТУ «Київська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Гетьманська кухня»
Автори Олександр Савенко, Валерій Галан, режисер Дмитро Крижанівський

ІІ Філія ПАТ НСТУ «Запорізька регіональна дирекція»
Телепрограма «Втеча»    
Автори Валентин Терлецький, Світлана Кочкарьова, режисер Світлана Кочкарьова, оператори В.Карпенко, А.Варьонов

ІІ  Філія ПАТ НСТУ «Вінницька  регіональна дирекція»
Телепрограма «Краяни»-«Пшениченьку жали…»
Автор та режисер Світлана Бондар, звук Андрій Пенделя, оператор Вадим Демець.
          
ІІІ  Філія ПАТ НСТУ «Чернівецька регіональна дирекція»
Телепрограма «Котилася торба, або зустрічі у просторі без меж...»
Автор Галина    Комерзан, оператори А.Бойчук, А.Романюк, В.Дорош, Н.Волошенюк, Б.Танасійчук, С.Третяк.
 
ІІІ  Філія ПАТ НСТУ «Донецька регіональна дирекція»
Телепрограма «Подорож у часі.Олекса Тихий..»    
Автор Наталія Поколенко, режисер Владислав Бобрун, оператор Андрій Рєзніков,

ІІІ  Філія ПАТ НСТУ «Миколаївська регіональна дирекція»
Телепрограма «Справа №»
Автор та режисер  Сергій Пишненко, звук Анна Мунтян, оператири Руслан Іванов, Олександр Пан, відеоарт Є.Пазініч
 
6.«Славні нащадки славного роду»
І  Філія ПАТ НСТУ «Київська регіональна дирекція»
Телепрограма «Доторкнутися до вічності. О.Архипенко.»
Автор та режисер Олена Гусєва, звук Ігор Єрошев, відеоарт Ігор Єрошев

 ІІ Філія ПАТ НСТУ«Житомирська регіональна дирекція»
Телепрограма «З Україною в серці»
Автор та режисер Людмила Натикач, звук О.Кодубовський, оператори С.Кодубовський, М.Возний, монтаж Л.Меодушевська, А. Меодушевська.
 
ІІ Філія ПАТ НСТУ «Черкаська регіональна дирекція»
Телепрограма «Мрії здійснюються?!»
 Автор Надія Грабовська, режисер Сергій Мусієнко, оператори Олег Кураш, Олег Клименко

ІІІ Філія ПАТ НСТУ «Чернівецька регіональна дирекція»
Телепрограма «Волонтери вічності»
Автор Людмила Мельник, режисер Юлія Мілімонко, звук Мар’ян Гіна, оператор Антон Романюк.


ІІІ Філія ПАТ НСТУ «Закарпатська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Оберіг її життя»
Автор Тамара Дулінова, режисер Наталія Тронь Гедеш, звук Артур Венгрін, оператор Роман Війгеш


ІІІ  БФ «Склянка часу» м.Канів
Телепрограма «Шляхом дружби»
Автори Олександр Апальков та Михайло Калініченко, режисер  Олександр Апальков, оператор Сергій Омельчук.
  
7. «Діла добрих оновляться, діла злих загинуть»
І  Філія ПАТ НСТУ «Вінницька  регіональна дирекція»
Телепрограма «Ой, у лузі червона калина...»
Автор та режисер Марина Сенчик, звук Катерина Кирилюк, оператор Р.Макогон
        
ІІ  Філія ПАТ НСТУ «Хмельницька регіональна дирекція»
Телепрограма «Центр журналістських розслідувань»
Автор Михайло Жила, режисер Любов Курманська, операторІван Мовчан.
    
 ІІ Філія ПАТ НСТУ «Черкаська регіональна дирекція»
Телепрограма «Муха на перехресті або Маленьке Чикаго»    
Автор Людмила Рябова, оператори Максим Шевченко, Тамаз Горозія, Олег Кураш, Сергій Резніченко, режисер Максим Поляков, звук Сергій Мусієнко, Микола Волощук.  

ІІІ Філія ПАТ НСТУ «Луганська  регіональна дирекція »
Телепрограма «Лінія розмежування»
Автор Наталія Федорова, звук і режисер Ірина Щербакова, оператор Олександр Буряк


ІІІ Філія ПАТ НСТУ «Закарпатська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Незвідане Закарпаття-Шевченко і Закарпаття..»
Автор Анастасія Ножка, режисер Наталія Денисюк,оператор Назарій Будз.

8.«Згадати,щоб перемогти»
І Філія ПАТ НСТУ «Полтавська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Соловецькі в’язні з України.»
Автори Ольга Ніколенко, Наталія Іванченко, режисери Наталія Іванченко, Дмитро Старіков, оператор Дмитро та Максим Старікови

ІІ Філія ПАТ НСТУ «Херсонська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Анексовані долі..»
Автори Еріка Авдєєва, Василь Середюк, режисер Рустам Авдєєв, оператори Рустам Авдєєв, Дмитро Гідулянов

ІІ Філія ПАТ НСТУ «Луганська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Радієвський.І мертвим, і живим»
Автор Олександр Шелест, оператори С.Нощенко, О.Буряк, режисер Юлія Шелест, відеоарт Ю.Старостенко.

        
 ІІІ Філія ПАТ НСТУ «Чернігівська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Цикл «Колискова для дорослих». Фільм Леонід Терехович»
Автор та режисер Ірина Воробей, звук Юрій Анікейчик,  оператори Євген Довбня, Василь Матвієнко.


ІІІ Філія ПАТ НСТУ «Львівська  регіональна дирекція»
Телепрограма «Звитяга»
Автори Галина Тарадайка, Антон Миронович, Олексій Мазурін, оператори Віталій Рудковський, Владислав Назаркевич, Олексій Мазурін, режисер Наталія Скачкова.

Гран-прі Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»  
Об’єднання кінематографістів України «Кіно-Логос»
Трилогія «Тарас Шевченко»
Автор та режисер Дмитро Ломачук, оператор Юрій Долгоручко, звукорежисер Андрій Обод.