Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1809
mod_vvisit_counterВчора5280
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1809
mod_vvisit_counterНа останньому тижні41747
mod_vvisit_counterУ цей місяць103645
mod_vvisit_counterМинулого місяця829246
mod_vvisit_counterВсі дні18315790

Ваш IP адрес: 18.212.93.234
 , 
Сьогодні: груд. 10, 2018

Авторизація

( 1 )

Перспективи розвитку суспільного мовлення в Україні обговорювали у Черкасах експерти медіа-сфери, журналісти та представники громадськості. У межах проекту «Київський діалог» говорили зокрема про доцільність європейського експерименту на пострадянському просторі.

Суспільне мовлення — це різновид телерадіомовлення, що служить громадськості, фінансується ним та підзвітне йому. Такі ЗМІ поширені у всьому світі, але поки є новими для українців. От і зібралися експерти, аби пояснити широкому загалу, як відбувається перетворення державних телерадіокомпаній в Україні та на Черкащині зокрема, чи будуть оновлені ТРК справді незалежними та чого чекати від цієї реформи працівникам і глядачам.
Захід організували представники проекту «Київський діалог» спільно із Коаліцією молодіжних ГО Черкаської області «Молода Черкащина». Експерти акцентували – найбільш доцільною у формуванні системи СМ є цілковита ліквідація державного та утворення на його матеріально-технічній базі суспільного мовлення з одночасним збереженням держзамовлення на телерадіопродукцію.
Наголосили – зміни не можуть статися миттєво й довіру аудиторії здобувають або повертають роками. Адже, якщо її не буде, то й багаторічні титанічні зусилля побудувати нарешті в країні справжнє корисне, потрібне громаді, якісне суспільне телебачення будуть марними.
Та залишилась ціла низка питань, які поки що не мають відповіді. Так, що найважливіше для суспільного мовника – рейтинг чи довіра громадян? Показники чи якісне висвітлення суспільно значущих тем та проблем країн?

Відкрити/Закрити