Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя

Фестиваль: "Кобзар єднає Україну"

#Vkraina: Черкащина – колиска Кобзаря
CHSN NEWS
Ulti Clocks content
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7520
mod_vvisit_counterВчора8861
mod_vvisit_counterНа цьому тижні34839
mod_vvisit_counterНа останньому тижні64416
mod_vvisit_counterУ цей місяць191196
mod_vvisit_counterМинулого місяця354549
mod_vvisit_counterВсі дні12236679

Ваш IP адрес: 54.162.211.170
 , 
Сьогодні: черв. 22, 2017

Авторизація

( 1 )

Один із найвідоміших вчителів йоги сучасності, засновник системи «Йога в повсякденному житті» Сваміджи Махешварананда відвідав Черкаси. У місті чимало послідовників цієї системи, тож гуру мав можливість поспілкуватися з учнями, прочитати їм кілька лекцій та взяти участь у практичних заняттях. Головною темою триденного семінару стало учення «бхакті», що у перекладі зі санкриту означає «відданість, любов до Бога».

Вже 12 років у Черкасах діє громадська організація «Йога у повсякденному житті», навколо якої згуртувалось чимало людей. На перші заняття хтось приходить заради цікавості, або у пошуках здоров’я. Пізніше розуміють, йога – не обмежується лише роботою з тілом.
Система, розроблена Свамі Махешваранандою, адаптована під стиль життя сучасних європейців, які потерпають від стресів та малорухливого способу життя. Вона настільки цілісна й універсальна, що у багатьох країнах активно застосовується в лікувальних установах і підтримується представниками офіційної медицини.
У людині, вважає Сваміджи, закладений невичерпний потенціал знань, здоров’я й радості. Головне, розбудити це в собі й навчитися правильно використовувати. А ще – дбати не лише про тіло, а й про душу і частіше звертатися до Бога. Саме темі відданості й любові до Бога присвятили міжнародний йога-семінар у Черкасах цього разу.
У непростий час, коли світом править золото, саме віра допоможе людині вижити, -- вважає Сваміджи. Він з повагою ставиться до представників різних релігійних конфесій, адже вважає, що Бог – єдиний для всіх, хоча й має різні імена у різних віросповіданнях.