Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3698
mod_vvisit_counterВчора6777
mod_vvisit_counterНа цьому тижні36813
mod_vvisit_counterНа останньому тижні41747
mod_vvisit_counterУ цей місяць138649
mod_vvisit_counterМинулого місяця829246
mod_vvisit_counterВсі дні18350794

Ваш IP адрес: 54.84.236.168
 , 
Сьогодні: груд. 15, 2018

Авторизація

( 9 )

Про життя. Висвітлення діяльності Президента України та Кабінету Міністрів України. Про європейську  інтеграцію України, формування позитивного іміджу держави, надходження іноземних інвестицій. Оперативна інформація про злочини, репортажі про затримання зловмисників, із залу суду.  Програми, що торкаються різних аспектів якості життя в країні: довкілля, питної води, радіаційної ситуації, належного функціонування систем життєзабезпечення, транспорту, запобігання техногенним та стихійним катастрофам.

Новини. Висвітлення подій в зоні проведення АТО, допомога армії органами влади, волонтерська діяльність, проблеми переселенців з тимчасово окупованих територій.  Інформаційна безпека регіону. Соціальний захист учасників АТО та їх сімей.  Протидія інформаційній агресії.  Коментарі державних діячів, офіційних осіб про перебіг подій в Україні та світі. Про головні події Черкащини, хід реформ, виконання програм соціально-економічного розвитку регіону, діяльності всіх  владних структур, державна підтримка місцевого самоврядування. Інформація щодо стану справ на промислових підприємствах, в агропромисловому комплексі, банківській сфері, регіональній, державній, молодіжній політиці. Подолання кризових явищ в економіці, соціальній сфері, забеспечення політики комплексного розвитку регіону, утвердження свободи слова в Україні, реалізація правової роботи, паливно-енергетична політика, проблеми малого та середнього підприємництва, погашення заборгованості із зарплати, надання допомоги безробітним, зайнятість, заходи щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій.

Час Ч. Програми торкаються різних аспектів життя в країні.  Цікава інформація та поради, які допомагають людині в повсякденному житті. Залучення експертів,  лідерів, громадської думки, представників громадських організацій державницького спямування.  Екологія та довкілля,  належне функціонування систем життєзабезпечення, транспорту, запобігання техногенним та стихійним катастрофам та ін. Роз"яснення Податкового кодексу України, пенсійного забезпечення, накопичувальної системи загальнообов"язкового пенсійного страхування, питання соціального захисту ветеранів, інвалідів та осіб з обмеженими фізичними можливостями. Пропаганда здорового способу життя, викорінення алкоголізму, тютюнопаління, вживання наркотиків, пропаганда державної політики в галузі культури, медицини, освіти, питання захисту ветеранів, програма, спрямована на єднання регіонів, формування відчуття єдиної спільноти, пошуку шляхів покращення життя.  Про економічну кризу та проблеми взаємовідносин між людьми у цей період.

Новини спорту. Аналітичний огляд спортивних подій у світі, Україні, Черкасах та області. Пропаганда здорового способу життя, фізкультури і спорту. Висвітлення ходу спортивних змагань.  Програми про  підготовку та участь спортсменів області та України у різноманітних спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

Постаті. Розповіді про цікавих людей науки, культури,  мистецтва та інших видатних особистостей.  Висвітлення пам’ятних  історичних  подій, ювілейних дат, річниць через видатну особистість. Маловідомі сторінки з життя і творчості видатних українців: В. Симоненка, І.Франка, Т. Шевченка, М. Заньковецької та ін.  Героями передачі є також люди, які прославили Черкащину.

Стоп-кадр. Виствітлення подій  у кіномистецтві в Україні та світі. Популяризація вітчизняної та зарубіжної кінематографічної спадщини. Розповіді про актуальні теми, проблеми та досягнення сучасного кінематографа.  Цікаві факти з життя і творчості видатних особистостей кіноіндустрії.  Висвітлення творчості видатних діячів кіномистецтва, які вплинули на розвиток українського кінематографа: Сергія Параджанова, Олександра Довженка та ін.  Вплив кінематографу на  процеси державотворення, виховання у громадян почуття національної свідомості та патріотизму, загальнолюдських духовних та моральних цінностей.

Вперед у минуле. Про найвизначніші доленосні події в історії України та світу у різні роки, які відбулися у певний календарний день. Згадуються важливі події, винаходи, відкриття цього дня, найвидатніші постаті (науковців, письменників, співаків, спортсменів, музикантів та інших), народжені у цей день. Хід створення  найвизначніших об"єктів області та держави, події, що відображають історію Черкаського  краю, пам’ятні дати національної воєнної історії, релігійні та професійні свята, річниці.  Знайомство з  пам’ятними місцями Черкащини.

Формула здоров'я. Принципи і методи збереження та зміцнення здоров‘я, рекомендації щодо профілактики та лікування, особливості різних систем оздоровлення.  Посилення ролі сім’ї для здоров’я родини, формування навичок здорового способу життя, позитивного іміджу фізичної культури і спорту в аспекті здорового способу життя, оздоровлення дітей, роз’яснення важливості профілактичних медичних оглядів, а також висвітлення позитивного досвіду з реформування системи медичного обслуговування населення. Протидія поширенню наркоманії, запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДУ та туберкульозу в Україні, підвищення  рівня обізнаності з питань профілактики, діагностики та лікування цукрового діабету, профілактики, раннього виявлення та ефективного лікування  онкологічних захворювань. Обговорення  питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я. Популяризація сімейного способу життя, підвищення престижу материнства і батьківства. Здорове харчування.

Вгору. Пізнавальна програма. Корисні поради стосовно етикету, поведінки , побуту та дозвілля, розширення кругозору. Сприяння інтелектуальному зростанню, розвиток допитливості, виховання дбайливого ставлення до природи,  профілактика негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі, виховання загальнолюдських духовних та моральних цінностей.