Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Розкажи про героя

В Україні збирають твори про події на сході
Розкажи про героя
CHSN NEWS
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3661
mod_vvisit_counterВчора6777
mod_vvisit_counterНа цьому тижні36776
mod_vvisit_counterНа останньому тижні41747
mod_vvisit_counterУ цей місяць138612
mod_vvisit_counterМинулого місяця829246
mod_vvisit_counterВсі дні18350757

Ваш IP адрес: 54.84.236.168
 , 
Сьогодні: груд. 15, 2018

Авторизація

( 4 )

На теми дня. Діяльність Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та Президента України. Коментарі державних діячів, офіційних осіб про перебіг подій в Україні та світі. Про європейську  інтеграцію України, формування позитивного іміджу держави, надходження іноземних інвестицій, захисту суверенітету та територіальної цілісності країни, протидію іноземній агресії.  Інформаційна безпека регіону.Розвиток громадянського суспільства, діяльності його інститутів, залучення громадян до управління державними справами. Правоохоронна діяльність, дитяча безпритульність, профілактика правопорушень, правове виховання громадян. Боротьба з корупцією,  репортажі з місць ДТП, пожеж, техногенних аварій, правила поведінки в екстремальних ситуаціях. Проблеми довкілля, питної води, радіаційної ситуації, належного функціонування систем життєзабезпечення, транспорту, запобігання техногенним та стихійним катастрофам. Регіональна політика, виконання соціально-економічних програм. Підтримка малого та середнього підприємництва, стратегія подолання бідності. Податковий кодекс України.

ЧСН (Черкаська служба новин) Висвітлення подій в зоні проведення АТО, допомога армії органами влади, волонтерська діяльність, проблеми переселенців з тимчасово окупованих територій. Соціальний захист учасників АТО та їх сімей.  Протидія інформаційній агресії. Життя Черкащини, хід ринкових реформ, виконання програм соціально-економічного життя регіону й держави.  Діяльність органів державної влади, державна підтримка місцевого самоврядування, регіональна політика, подолання кризових явищ в економіці, соціальній сфері, забезпечення політики комплексного розвитку регіону, утвердження свободи слова в Україні, реалізація правової культури, організації роботи щодо надання населенню субсидій, паливо-енергетична політика, альтернативні джерела палива,   проблеми малого та середнього підприємництва, надання допомоги безробітним, зайнятість, громадські роботи, розвиток фондового ринку, впровадження інвестицій, стратегія подолання бідності, захист прав споживачів. За участі керівників та/або представників органів місцевої влади, відомих фахівців та експертів обговорення і роз"яснення соціальних ініціатив і т.д. Прогноз погоди.

Соціальний вісник Проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної  роботи стосовно порядку надання благодійної допомоги для потреб загальноосвітніх навчальних закладів, висвітлення проблем інвалідності, шляхів та досвіду їх вирішення, діяльності державних органів стосовно підвищення соціальної захищеності інвалідів.Інформаційно-просвітницька робота, спрямована на протидію упередженому ставленню до осіб, які належать до ромської національної меншини, висвітлення питань життєдіяльності ромської національної меншини, заходів щодо забезпечення її захисту та інтеграції в українське суспільство, висвітлення заходів з реалізації Концепції запобігання та викоренення найгірших форм праці дітей.

Сім днів Про найважливіші події в Україні та області за минулі  дні. Хід реалізації обласних програм спрямованих на реформування економіки та соціальної галузі. Анонсування важливих заходів, які відбудуться наступного тижня.

Світ спорту Спортивна інформація, розповіді про видатних спортсменів. Соціальна реклама спорту, як важливого чинника здорового способу життя, оптимальної рухової активності. Висвітлення фізкультурно-спортивного руху серед інвалідів, пропаганда різних видів спорту.  Програми спрямовані на формування позитивних настроїв у суспільстві, ведення здорового способу життя.

Контакт Залучення експертів,  лідерів, громадської думки, представників громадських організацій державницького спямування.  Роз"яснення Податкового кодексу України, пенсійного забезпечення, накопичувальної системи загальнообов"язкового пенсійного страхування, питання соціального захисту ветеранів, інвалідів та осіб з обмеженими фізичними можливостями. Пропаганда здорового способу життя, викорінення алкоголізму, тютюнопаління, вживання наркотиків, пропаганда державної політики в галузі культури, медицини, освіти, питання захисту ветеранів, програма, спрямована на єднання регіонів, формування відчуття єдиної спільноти, пошуку шляхів покращення життя.  Про економічну кризу та проблеми взаємовідносин між людьми у цей період.

Жіночі секрети Теми сім"ї, сімейні форми опіки над дітьми, правовий захист дітей і жінок, прийомні сім"ї, багатодітні сім"ї, заохочування народжуваності, здоровий спосіб життя. Викорінення негативних проявів у дитячому молодіжному середовищі, висвітлення гендерної проблематики, подолання дитячої безпритульності, наркоманії, ВІЛ-СНІДу. Державна політика щодо сім"ї, дітей,  захисту моральності та рівних можливостей жінок.

Єврокурс Європейська та євроатлантична інтеграція України. Реалізація державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питаннь євроінтеграції на період до 2017 року.  Формування позитивного міжнародного іміджу України, висвітлення заходів із виконання обов’язків і зобов’язань України, що впливають з її членства в Раді Європи, участь Черкащини в інтеграційних процесах, програми про хід виконання заходів  Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України. Цикл програм про економічну кризу. Висвітлення економічного і соціального розвитку області, впровадження інвестицій.  Розвиток туризму на Черкащині. Виконання державної програми «Ліси Черкащини», репортажі про участь жителів області у міжнародних проектах, інформації,  інтерв"ю про запровадження сучасних і енергозберігаючих технологій у промисловості, агропромисловому комплексі та різних галузях.

О, слово рідне Актуальні питання розвитку та функціонування української мови. Значення рідної мови для духовного існування народу, нації. Цікаві факти з історії української літературної мови. Пропагування творів вітчизнярих корифеїв слова та наших земляків. Ознайомлення з культурою мови.

Животворна криниця Популяризація вітчизняних здобутків в галузі культури (література, музика, живопис, театр тощо). Герої програми – визнані на Черкащині митці, майстри своєї справи, а також ті люди, про талант яких знають лише члени їхніх родин. Розповіді про досі невідомі сторінки життя письменників, музикантів, художників, акторів. Невідомі черкащани ділитимуться секретами вдалого поєднання хобі з роботою. Коментарі експертів різних культурних подій. Популяризація найкращих зразків мистецтва, висвітлення діяльності українських громад за кордоном, земляцтв; концепція державної політики у галузі культури; лауреати різних премій і конкурсів; ознайомлення із творами місцевих авторів; висвітлення процесів державотворення.

Через призму історії Хід підготовки та видання Великої української енциклопедії (2013-2020).  Історія та сучасність Черкаської області. Дослідження ролі, місця та значення українського визвольного руху, розповіді про  українських державників, жертв репресій, вшанування пам"яті жертв голодоморів, підтримка краєзнавчого руху, розвитку туризму. Маловідомі сторінки із життя і творчості видатних земляків Б.Хмельницького, Т.Шевченка, М.Максимовича, М.Старицького, В. Симоненка та інших. Цікаві дослідження та відкриття істориків, краєзнавців, архівістів. Розповіді про неординарних людей, які прославили Черкащину.

Не прості істини Розповіді про  людей з неординарною долею. Реалізація державної молодіжної політики, військово-патріотичне виховання молоді, захист суспільної моралі. Увічнення пам’яті про події національно-визвольної боротьби українського народу, Другої світової війни 1941-1945 років, російсько-української війни 2014-2017 років та її учасників.

Джерела Теми духовності, розповіді про кращі творчі колективи області, національне відродження, визначні дати, екологія, природокористування, туризм, розвиток молодіжного та дитячого туризму. Соціально-демографічний розвиток, охорона здоров’я. Популяризація  класичної української літератури та збереження літературної і культурної спадщини. Реалізація Державної Програми «Вчитель» у Черкаській області .

Закон божий Висвітлення заходів  щодо реалізації державної політики у сфері міжнаціональних відносин, релігій і церкви. Знайомство з історією релігій. Розповіді про релігійно-народні традиції в області. Виховання високої моралі в дітей та молоді. Інтерв"ю з представниками різних релігійних конфесій напередодні релігійних свят.

Школа для всіх Освіта, наука, справи шкільні та вузівські. Підготовка молоді до сімейного життя, батьківства. Викорінення найгірших форм праці дітей. Зміцнення моральності в суспільстві. Підготовка та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників. Виконання програми "Українська книга". Державна програма забезпечення функціонування розвитку освіти в Україні. Діяльність учителя, його ролі у формуванні громадянського суспільства. Екологічна освіта, підтримка дитячого туризму. Розповіді про професії, творчий підхід до навчальних програм. Про актуальні проблеми та досягнення регіональної освіти.  Поради педагогів, бесіди з психологами: як підготувати дитину до дитсадка і школи, правильно обрати навчальний заклад.

Ваше здоров'я Охорона здоров"я, пропаганда здорового способу життя. Розповіді про медичні установи, методи лікування, створення умов для інвалідів. Загальнодержавні програми боротьби з онкологічними захворюваннями, йодною недостатністю, серцево-судинними і серцево-мозковими захворюваннями, туберкульозом, запобіганням поширенню ВІЛ-СНІДу.  Боротьба з тютюнокурінням, алкоголізмом, незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Державна політика щодо репродуктивного здоров’я нації, здійснення  медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних заходів, оздоровлення  і  відпочинок дітей.  Посилення ролі сім’ї для здоров’я родини, формування навичок здорового способу життя, роз’яснення важливості профілактичних медичних оглядів, а також висвітлення позитивного досвіду з реформування системи медичного обслуговування населення. Поширення інформації щодо переваг здорового способу життя, формування відповідальності за власне здоров’я та утвердження національної ідеї стосовно соціально активної, фізично здорової та духовно багатої особистості.

Вечірні діалоги Програма для молоді. Питання професійної підготовки, працевлаштування, питань армії. Підготовка молоді до виконання сімейних та батьківських обов"язків. Захист суспільної моралі, підтримка обдарованої молоді. Роз"яснювальна робота з питань здорового способу життя, пропаганда молодіжного туризму, спорту, екологічні знання. Підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру. Правоохоронна діяльність,підготовка до  захисту своєї Вітчизни. Державна молодіжна політика.

Музика у вашому домі Програма для шанувальників класичної музики, звучать твори української та зарубіжної класики, знайомимо слухачів із виконавцями. Це вже відомі або молоді співаки чи інструменталісти,  українські та зарубіжні, звучать пісні циклу «Пісні 20 століття». Пісні минулих років, розповіді про метрів естради.  Ряд програм будується на музичному фольклорі мистецьких колективів Черкащини.

Вечірня казка Українські народні казки, українських авторів та казки інших народів світу. Історія виникнення казок. Через світ казок навчити дитину бачити навколо себе прекрасне, сприймати і віддавати добро, виховувати справжню людину і патріота. Сприяти формуванню у дитини творчої уяви, розширення світогляду, вихованню любові до навколишнього світу.

Віконце у світ природи Виконання програми "Пізнай свою країну". Висвітлення розвитку природно-заповідної справи в Україні. Формування екологічної культури та наукового світогляду дошкільнят і молодших школярів. Розширення, урізноманітнення та доповнення природничих знань. Висвітлення дивовижного світу флори і фауни у творах українських письменників, які спонукають підростаюче покоління любити та оберігати все живе на землі.

Скарбниця народної мудрості Програма для дітей різного віку про значимість в житті людини, українських обрядів і звичаїв, духовних святинь України, вічних мудрих байок та легенд, поглиблення дитячих уявлень про етику людських стосунків: довір"я, щирість, вдячність та ін. Творчість світочів українського слова та мовних скарбів. Культурна спадщина, пропаганда моралі української родини, суспільства, утвердження здорового способу життя.

Дивосвіт Передача для школярів. Пізнання світу, висвітлення питань безпеки дітей на вулиці, у сфері пожежної безпеки. Школа податків, історія рідного краю, його традиції, екологія, розкриття всіх барв світу. Висвітлення питань з історії культури рідного краю. Заохочення дітей до вивчення української мови та літератури, формування морально-етичних уявлень, виховання любові і пошани до Українм, до її минулого, національних героїв.

Соціальна реклама Аудіоролики соціального характеру на теми "Бездоглядні діти", "Соціальний захист", "СНІД", "ВІЛ-інфіковані", "Туберкульоз", "Інвалідність", "Пенсійний захист"